| muratordom.pl » Najlepsze materiały i produkty do wykończenia domu » Nowoczesne zwieńczenie podłogi. Listwy przypodłogowe z PCW

Nowoczesne zwieńczenie podłogi. Listwy przypodłogowe z PCW

Listwa przypodłogowa MIG firmy Döllken

Autor: Döllken

Nowoczesna i uniwersalna listwa przypodłogowa MIG sprawdzi się jako praktyczne, a zarazem efektowne wykończenie każdego rodzaju podłogi. Jest wykonana z PCW, dzięki czemu jest elastyczna, trwała i łatwa w konserwacji. Zamykany, ukryty wewnątrz pojemny kanał kablowy pozwala na szybkie oraz łatwe poprowadzenie wszelkiego rodzaju przewodów. Listwa umożliwia częściowy i wielokrotny demontaż, a także ponowny montaż, jeżeli zajdzie konieczność wymiany okablowania i renowacji ścian. Te zalety techniczne nie mają wpływu na wygląd listwy, która stanowi estetyczne uzupełnienie nowoczesnych wnętrz.

Cena: 17,99 zł/szt.

Producent: Döllken, Katowice, tel. 32 781 20 90, www.doellken.pl

Ciepłe i miłe w dotyku podłogi korkowe

Reed Meridian - nowa generacja podłóg korkowych marki Wicanders

zobacz więcej
zamknij
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.