| muratordom.pl » Najlepsze materiały i produkty do wykończenia domu » Najwyższa wydajność malowania. Matowa farba lateksowa

Najwyższa wydajność malowania. Matowa farba lateksowa

Farba lateksowa Nobiles Lateks Mix

Autor: Akzo Nobel

Nobiles Lateks Mix to farba lateksowa przeznaczona do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów we wnętrzach. Charakteryzuje się bardzo wysoką wydajnością (do 18 m2/l), tworzy matową, dobrze kryjącą powłokę odporną na zmywanie. Świetnie nadaje się do malowania za pomocą wałków, pędzli i natrysku hydrodynamicznego. Jej barwę można wybierać spośród ponad 300 wariantów kolorystycznych dostępnych w systemie mieszalnikowym. Farba ta jest dobrą propozycją dla osób, które chcą szybko i wydajnie pomalować wnętrze.

Cena: około 180 zł/10 l

Producent: AkzoNobel Decorative Paints, Warszawa, tel. 22 321 20 20, infolinia 800 154 075, www.akzonobel.com

Ekologiczna farba lateksowa do ścian i sufitów

Prolatex - lateksowa farba ekologiczna marki Kabe, przeznaczona do ścian i sufitów

zobacz więcej
zamknij
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.