| muratordom.pl » Najlepsze materiały i produkty do wykończenia domu » Kolorowo i z odbiciem. Drzwi wewnętrzne z lustrem

Kolorowo i z odbiciem. Drzwi wewnętrzne z lustrem

Kolekcja drzwi Porta GRANDE, firmy Porta

Autor: PORTA

To drzwi o solidnej konstrukcji z drewna klejonego wielowarstwowo i estetycznym wykończeniu w najmodniejszych odcieniach. Kolory dostępne w podstawowej ofercie to kość słoniowa, beż jasny, papirus perłowy. Drzwi można też zamówić w dowolnej barwie z palety RAL, dzięki czemu dostosujemy je do indywidualnych potrzeb. Do wyboru jest kilkanaście modeli z różnymi wariantami przeszklenia. Standardową szybę można zastąpić lustrem (jedno- lub dwustronnie) optycznie powiększającym przestrzeń, co sprawia, że jest to idealne rozwiązanie do niewielkich pomieszczeń.

Cena: drzwi z lustrem z jednej strony – 860 zł.

Producent: Porta, Bolszewo, tel. 58 677 81 00, www.porta.com.pl

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.