| muratordom.pl » Najlepsze materiały i produkty do wykończenia domu » Granit - uniwersalny kamień do wykańczania wnętrz

Granit - uniwersalny kamień do wykańczania wnętrz

Kamień naturalny, Zakład obróbki kamienia budowlanego ROGALA

Kamień naturalny to znakomity materiał do wykańczania wnętrz – długowieczny, efektowny i elegancki. Granit należy do jednych z najtrwalszych, bo jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz wahania temperatury, a także niepalny i mało nasiąkliwy. Łatwo go oczyścić z zabrudzeń za pomocą wody i zwykłych środków myjących. Nadaje się na schody, posadzki, blaty kuchenne oraz jako obudowa kominków. Granitowe płytki na podłodze i ścianach łazienki idealnie wpisują się w aktualne trendy. Wyglądają szlachetnie i naturalnie, a zarazem stanowią dyskretne tło dla urządzeń i baterii.

Cena - 800-300 zł/m2

Producent: Zakład obróbki kamienia budowlanego ROGALA, tel. 17 22 77 111, www.rogala.com.pl

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.