| muratordom.pl » Najlepsze materiały i produkty do wykończenia domu » Finishdeska z prawdziwego drewna

Finishdeska z prawdziwego drewna

Drewniane, dwuwarstwowe deski Merbau, Finishparkiet

Autor: Finishparkiet

Finishdeska to drewniane, dwuwarstwowe elementy o grubości 14 mm, na którą składa się aż 6 mm warstwy wierzchniej (do kilkakrotnego cyklinowania). Poprzeczne łączenie z mozaiką z drewna liściastego zapewnia stabilizację i uniemożliwia wypaczanie. Deski mają długość 900-1600 mm i szerokość 120-150 mm.

Podłoga jest zabezpieczona siedmioma warstwami lakieru lub trzema warstwami olejowosku, które doskonale chronią ją przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nowoczesny system łączenia typu pióro-wpust pozwala na sprawny montaż podłogi, a rozmaite opcje wykończenia – szczotkowanie, barwienie i termowanie – dają wybór spośród szerokiej gamy kolekcji i wzorów.

Cena Finishdeska Merbau – 240 zł/m2

Producent: FINISHPARKIET, tel. 56 474 26 62, www.finishparkiet.com.pl

Tuznajdziesz
Porównaj
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.