| muratordom.pl » Najlepsze materiały i produkty do wykończenia domu » Farba magnetyczna - ściana przyciągająca jak magnes

Farba magnetyczna - ściana przyciągająca jak magnes

Farba magnetyczna, Unicell Poland

Autor: Unicell Poland

Farba magnetyczna sprawia, że ściana przyciąga magnesy. Dzięki niej można udekorować ściany czy sufity plakatami, obrazkami lub zdjęciami bez stosowania pinezek, kleju i taśm samoprzylepnych, które niszczą i brudzą powierzchnię. To rozwiązanie doskonale sprawdza się na przykład w pokojach dziecięcych czy pomieszczeniach biurowych. Jest to farba podkładowa koloru szarego, może być stosowana na wszystkich powierzchniach nadających się do malowania farbami emulsyjnymi. Aby uzyskać pełen efekt dekoracyjny, po naniesieniu na ścianę należy ją pokryć farbą w pożądanym kolorze.

Cena - około 80 zł/0,75 l

Producent: Unicell Poland, tel. 85 733 66 41, www.unicell.com.pl

Ściany inaczej - cegłopodobna płytka gipsowa

Płytka gipsowa Parma, producent Stegu

zobacz więcej
zamknij
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.