| muratordom.pl » Najlepsze materiały i produkty do wykończenia domu » Nowoczesne i funkcjonalne. Drzwi wewnętrzne dopracowane w najmniejszym detalu

Nowoczesne i funkcjonalne. Drzwi wewnętrzne dopracowane w najmniejszym detalu

Semko Inox - drzwi wewnętrzne firmy Centurion

Autor: Centurion

Semko Inox to jeden z najnowszych modeli w ofercie Drzwi Centurion. Oryginalne wykończenie metalowymi wstawkami w kolorze inox podkreśla nowoczesne wzornictwo. Można wybierać spośród sześciu modnych barw okleiny: akacja, wenge, somo, tabaco, lemon i biały. Krawędzie skrzydła są lekko zaokrąglone, brak jest widocznego łączenia okleiny. Do wykonania przeszkleń użyto szkła hartowanego, co zapewnia drzwiom większą wytrzymałość i zwiększa bezpieczeństwo w razie rozbicia szyby. Dostępne są ościeżnice stałe lub regulowane.

Cena: skrzydło drzwiowe – od 465 zł, ościeżnice stałe – od 131 zł, regulowane – od 226 z.

Producent: Centurion-R, Sanok, tel. 13 465 38 80, www.centurion.com.pl

Tuznajdziesz
Porównaj
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.