| muratordom.pl » Najlepsze materiały i produkty do wykończenia domu » Drzwi wejściowe ozdobione reliefem. Design inspirowany naturą

Drzwi wejściowe ozdobione reliefem. Design inspirowany naturą

Kolekcja drzwi wewnętrznych Natura IMPRESS, firmy Porta

Autor: PORTA

Drzwi Natura IMPRESS cechuje prosty i jednocześnie wyrafinowany design. Ich powierzchnia jest wykończona okleiną w jednym z dziesięciu atrakcyjnych kolorów, ozdobiona elementami o strukturze relief (dwa wzory) i pokryta matowym lakierem. Dostępne są modele drzwi pełnych oraz z subtelnym przeszkleniem. Wypełnienie skrzydeł stanowi wkład stabilizujący wzmocniony wewnętrznym ramiakiem lub płyta wiórowa otworowa. Bogata kolorystyka oraz możliwość wyboru spośród kilku modeli pozwala na swobodną aranżację wnętrza. Kolekcja została nagrodzona tytułem Dobry Design 2013.

Cena: 848 zł.

Producent: Porta, Bolszewo, tel. 58 677 81 00, www.porta.com.pl

Ciepło już na wejściu. Drzwi zewnętrzne o wysokiej izolacyjności termicznej

Drzwi zewnętrzne ThermoPro Plus firmy Hörmann

zobacz więcej
zamknij
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.