| muratordom.pl » Najlepsze materiały i produkty do wykończenia domu » Ciepło już na wejściu. Drzwi zewnętrzne o wysokiej izolacyjności termicznej

Ciepło już na wejściu. Drzwi zewnętrzne o wysokiej izolacyjności termicznej

Drzwi zewnętrzne ThermoPro Plus firmy Hörmann

Autor: HÖRMANN

Te ciepłeiepłe i bezpieczne drzwi osiągają współczynnik przenikania ciepła UD nawet  = 0,8 W/(m2.K). Zarówno stalowa płyta o grubości 65 mm, jak i aluminiowa ościeżnica o grubości 80 mm mają przegrodę termiczną i są wypełnione pianką poliuretanową. Ucieczce ciepła zapobiegają też podwójne uszczelki na wszystkich krawędziach płyty, a w drzwiach z przeszkleniem – trójszybowe szkło termoizolacyjne. Podstawą stabilnej konstrukcji jest profil ramy skrzydła z kompozytu. Drzwi mają wielopunktowe ryglowanie oraz listwę zabezpieczającą w skrzydle. Są oferowane w sześciu wzorach i dziesięciu kolorach oraz czterech rodzajach oklein.

Cena: od 4644 zł.

Producent: Hörmann, www.hormann.pl, infolinia 801 500 100

Tuznajdziesz
Porównaj
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.