| muratordom.pl » Najlepsze materiały i produkty do wykończenia domu » Ciepłe stopy na kafelkach. Elektryczna mata grzewcza

Ciepłe stopy na kafelkach. Elektryczna mata grzewcza

T2QuickNet Raychem - elektryczna mata grzewcza firmy Pentair Thermal Management

Autor: Pentair Thermal Management

T2QuickNet Raychem to mata grzewcza do elektrycznego ogrzewania podłogowego. Ma ona niewielką grubość – 3 mm – i jest samoprzylepna, dzięki czemu jej montaż jest szybki i prosty. Układa się ją w wylewce samopoziomującej, więc nie podnosi poziomu podłogi (maksymalna wysokość montażowa łącznie z płytkami to 15 mm). Jest zasilana jednostronnie przewodem zimnym (system dwużyłowy). Ma moc 90 lub 160 W/m². Szybko nagrzewa się do żądanej temperatury (czas oczekiwania na ciepłą podłogę to 15-30 min), a czas pracy regulowany termostatem zapewnia minimalne zużycie prądu.

Cena: od 298 zł.

Producent: Pentair Thermal Management, Warszawa, tel. 22 331 29 50, pentairthermal.pl

Tuznajdziesz
Porównaj
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.