| muratordom.pl » Najlepsze materiały i produkty do wykończenia domu » Smartfon wszystko obsłuży. Inteligente sterowanie domowymi urządzeniami

Smartfon wszystko obsłuży. Inteligente sterowanie domowymi urządzeniami

LOOX - system firmy BNT do sterowania urządzeniami elektroinstalacyjnymi

Autor: BNT

System urządzeń elektroinstalacyjnych LOOX komunikujących się ze sobą za pomocą sieci 230 V umożliwia zdalne sterowanie oświetleniem, roletami i temperaturą z każdego miejsca w domu lub przez smartfon. Dzięki systemowi można zaadaptować istniejącą instalację sieciową do stworzenia inteligentnego budynku. LOOX zapewnia szybki montaż i demontaż oraz łatwe zmiany układu – w każdym momencie możemy sami zamienić gniazdo na wyłącznik światła czy odwrotnie. Jest dostosowany do montażu w profilach aluminiowych, w których ukryte jest okablowanie. Instalacja może być też schowana w tynku lub płycie gipsowo-kartonowej.

Cena: około 340 zł.

Producent: BNT, Sosnowiec, tel. 690 900 145, www.bntsystems.pl

Sam zaprojektuj skrzydła. Drzwi dębowe, które można dostosować do własnych oczekiwań

Drzwi dębowe Gremzdy, z oferty Zakładu Stolarki Budowlanej CAL

zobacz więcej
zamknij
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.