| muratordom.pl » Najlepsze materiały i produkty do wykończenia domu » Sam zaprojektuj skrzydła. Drzwi dębowe, które można dostosować do własnych oczekiwań

Sam zaprojektuj skrzydła. Drzwi dębowe, które można dostosować do własnych oczekiwań

Drzwi dębowe Gremzdy, z oferty Zakładu Stolarki Budowlanej CAL

Autor: CAL

Gremzdy to nowoczesne drzwi dębowe, które dzięki aplikacji na stronie internetowej firmy CAL zaprojektujesz samodzielnie. Możesz określić nie tylko szerokość szkleń, lecz także ich liczbę na całym skrzydle. Naturalny rysunek drewna jest zachowany w każdej z wielu wersji kolorystycznych. Skrzydło ma szczelinę wentylacyjną, która ułatwia przepływ powietrza między pomieszczeniami. Jest dostępne w wersji tradycyjnej z odkrytymi zawiasami lub w wersji bezprzylgowej, w której zawiasy są ukryte w ościeżnicy. Płyciny i szkło są mocowane za pomocą uszczelki.

Cena: od 1750 zł (zależnie od projektu).

Producent: Zakład Stolarki Budowlanej CAL, Suwałki, tel. 87 563 11 11, www.drzwi-cal.pl

Kolorowo i z odbiciem. Drzwi wewnętrzne z lustrem

Kolekcja drzwi Porta GRANDE, firmy Porta

zobacz więcej
zamknij
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.