| muratordom.pl » Najlepsze materiały i produkty do wykończenia domu » Piękna i niezawodna. Chromowana bateria sztorcowa

Piękna i niezawodna. Chromowana bateria sztorcowa

Bateria umywalkowa Kvadro firmy Ferro

Autor: FERRO

Bateria umywalkowa Kvadro to część najnowszej kolekcji armatury Ferro. Ta elegancka seria baterii została stworzona z myślą o wymagających wnętrzach. Na uwagę zasługuje nowoczesny design oparty na geometrii prostokątnych form łagodnie wykończonych uchwytów, wylewek i korpusów. Bateria ma automatyczny, metalowy korek spustowy typu click-clack. Jest wyposażona w regulator ceramiczny, regulator strumienia M24x1 oraz przyłącza elastyczne G3/8 – M10x1. Została wykonana z mosiądzu i pokryta elegancką chromowaną powłoką. Produkt ma siedmioletnią gwarancję.

Cena: 418 zł.

Producent: Ferro, Skawina, tel. 12 256 21 00, www.ferro.pl

Tuznajdziesz
Porównaj
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.