dostępne w wersji mobile muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Hager to doskonała jakość i dążenie do perfekcji. Innowacyjność oraz systematyczny rozwój naszych produktów i systemów, to podstawowe cechy firmy Hager. Naszym niezmiennym celem jest wdrażanie nowych wzorów konstrukcyjnych i usprawnień, po to, aby stać na czele ciągłego postępu technicznego.

Gniazda i włączniki elektryczne – rewolucyjne rozwiązanie konstrukcyjne One.platform

Pierwsze rozwiązanie konstrukcyjne mechanizmów i łączników na rynku. Rewolucja polega na zastosowaniu tego samego mechanizmu konstrukcyjnego włączników i gniazd elektrycznych, które można doposażyć w dowolny sposób. Jakie płyną z tego ...

Kanały grzebieniowe w rozdzielnicach elektrycznych i obudowach automatyki

Kanały grzebieniowe to funkcjonalne rozwiązanie przeznaczone do organizacji przewodów w obudowach i rozdzielnicach. Zapewniają estetyczne i proste prowadzenie przewodów oraz zwiększają bezpieczeństwo obsługi i montażu.

Gniazda elektryczne - nowoczesne wzornictwo do budynków biurowych i komercyjnych

Nowoczesny osprzęt elektroinstalacyjny dla wymagających klientów. Włączniki i gniazda elektryczne o wyjątkowym wzornictwie i funkcjonalności. Zobacz z jakiego materiału wykonany jest niezniszczalny osprzęt, który posłuży ci przez długie lata.

Konfigurator osprzętu Berker by Hager – nowe funkcje dla jeszcze lepszych efektów

Konfigurator osprzętu pozwala na zaprojektowanie osprzętu, który jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania mieszkań, domów czy biur. Rewolucyjne narzędzie umożliwiające profesjonalne zestawienie osprzętu elektroinstalacyjnego bez znajomości numerów referencyjnych i korzystania z katalogu.

Rozdzielnice elektryczne do pomieszczeń o wysokich wymaganiach

Sprawdź nowoczesne rozwiązania przeznaczone do ochrony aparatów i instalacji. Gdzie można zastosować rozdzielnice elektryczne? Skrzynki elektryczne do pomieszczeń specjalistycznych. Montaż na zewnątrz i wewnątrz budynku.

Pięciorzędowa rozdzielnica podtynkowa – rozwiązanie dla profesjonalistów

Rozdzielnica elektryczna w konfiguracji 5-rzędowej z 60 miejscami na aparaty modułowe. Osprzęt elektroinstalacyjny do montażu podtynkowego oraz w ścianach szkieletowych. Komfort i bezpieczeństwo dla użytkownika.

Hager - informacje dla profesjonalistów

Firma Hager to czołowy producent systemów instalacji elektrotechnicznych dla domów, biur i powierzchni przemysłowych. Dzięki rozbudowanej sieci sprzedaży w 80 krajach oraz 24 zakładom produkcyjnym rozmieszczonym na całym świecie, firma utrzymuje swoją silną pozycję w branży już ponad 50 lat.

Kreatywność i doświadczenie ponad 11 tys. zatrudnianych przez Hager specjalistów z roku na rok powiększa grupę osób, które zaufały firmie.

W 2010 roku Hager połączył siły z uznanym niemieckim producentem gniazd i łączników oraz automatyki budynków – firmą Berker. Otworzyło to firmie drogę do zupełnie nowych możliwości i rozwiązań.

Akademia Hager - Szkolenia