| muratordom.pl » Instalacje » Centralne odkurzanie » Sposób na dom bez kurzu i alergenów. Wypróbuj odkurzacz centralny

Sposób na dom bez kurzu i alergenów. Wypróbuj odkurzacz centralny

Odkurzacz centralny w domu jednorodzinnym nie jest już luksusem dostępnym dla nielicznych. To wygodne urządzenie jest coraz popularniejsze wśród indywidualnych inwestorów. Pozwala utrzymać dom w czystości, bez kurzu i czynników wywołujących alergię.

Tagi: beam

Idealnym rozwiązaniem jest system centralnego odkurzania BEAM – najbardziej zaawansowany i kompleksowy spośród dostępnych na rynku. W jego skład wchodzą materiały instalacyjne wykonane ze specjalnego rodzaju plastiku PVC, gniazda oraz dodatkowe wyposażenie, takie jak wąż chowany w kasecie lub Wally Flex, które jeszcze bardziej ułatwiają sprzątanie.

Autor: Beam

BEAM jest marką istniejącą na rynku od 60 lat i w tym czasie otrzymała wiele nagród oraz poparcie wielu instytutów alergologicznych na całym świecie. Jednostki centralne BEAM jako jedyne są rekomendowane przez US-Davis w Kalifornii, badający je pod względem zmniejszenia objawów alergii w czasie użytkowania. Wyjątkowość odkurzaczy polega na jedynym tego typu systemie filtracji zatrzymującym aż 98% maleńkich cząsteczek nawet wielkości 0,3 mikrona. Filtr w odkurzaczu oczyszcza się po każdym jego wyłączeniu. Urządzenie ma nawet pięciokrotnie większą moc niż odkurzacz przenośny. Dzięki temu sprzątanie jest efektywniejsze, a moc ssąca jest na tym samym poziomie przez cały okres użytkowania dzięki samoczyszczącemu się filtrowi wykonanemu z materiału GORE-TX. Jednostka centralna BEAM jest wykonana z wysokiej klasy materiałów, a zbiornik na zanieczyszczenia jest antybakteryjny. Dzięki wyrzutowi przeltrowanego powietrza na zewnątrz nawet w miejscu montażu jednostki centralnej mamy pewność, że powietrze jest pozbawione zanieczyszczeń na poziomie biologicznym, takich jak roztocza czy alergeny, które zostały wciągnięte podczas sprzątania. Jeśli zdarzy się, że wykonanie wyrzutu jest niemożliwe, BEAM ma i na to rozwiązanie. W jednostkach BEAM Alliance możliwe jest zamontowanie dodatkowego filtra HEPA, który znacznie podniesie jakość wydmuchiwanego powietrza w miejscu montażu jednostki centralnej. Korzystanie z tego typu systemu sprawia, że sprzątanie jest znaczne efektywniejsze i mniej uciążliwe.

Dołącz do nas i bądź na bieżąco

Autor: Beam

Instalację systemu centralnego odkurzacza można podzielić na dwa etapy, co pozwala na rozłożenie kosztów. Pierwszy to rozprowadzenie przewodów systemu odkurzacza centralnego na etapie stanu surowego budowy domu. Drugi to zakup jednostki centralnej wraz z osprzętem w późniejszym, dogodnym dla nas terminie, na przykład na etapie prac wykończeniowych. Wykonanie instalacji warto zlecić jednej z wykwalikowanych firm współpracujących z BEAM Polska działających na terenie całej Polski. Skorzystanie z usług tego typu firmy da nam gwarancję zastosowania przez wykonawcę oryginalnych materiałów oraz pozwoli uniknąć rozczarowania po zamontowaniu jednostki centralnej, gdy okaże się, że system nie działa prawidłowo. Oryginalne rury oraz kształtki składające się na instalacje są antystatyczne, a przepływ powietrza w czasie pracy odkurzacza dochodzi do 100 km/h, co prowadzi do samooczyszczenia się instalacji. W przeciwieństwie do systemów klimatyzacji nie ma potrzeby czyszczenia i dezynfekcji instalacji odkurzacza centralnego. Wystarczy, że będziemy ją użytkować zgodnie z przeznaczeniem.

Marka BEAM obecna jest w miesięczniku Murator, nr 8/2017

Przeczytaj dodatkowo:
Centralne odkurzanie, idealny sposób na domowe...

Centralne odkurzanie to rozwiązanie, które doceni każda gospodyni domowa - porządki jeszcze nigdy nie były...

System centralnego odkurzania. Zasady działania i...

Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na montaż centralnego odkurzacza w domu. Dowiedz się, z czego składa...

Odkurzacz centralny czy zwykły? Poznaj działanie...

W czym odkurzacz centralny będzie lepszy od zwykłego? Choć droższy, zapewnia znacznie większą wygodę. System...

Z czego składa się system centralnego odkurzania?...

Instalacja odkurzacza centralnego to dla większości znacznie ułatwienie w sprzątaniu. Jednak jego montaż...

Odkurzacz centralny - czysty dom bez alergii

Nowoczesne systemy odkurzaczy centralnych to urządzania przyjazne alergikom. Bez większego trudu usuną 100%...

sponsor artykułu