| muratordom.pl » Instalacje » Centralne odkurzanie » Odkurzacz centralny - czysty dom bez alergii

Odkurzacz centralny - czysty dom bez alergii

Nowoczesne systemy odkurzaczy centralnych to urządzania przyjazne alergikom. Bez większego trudu usuną 100% kurzu, sierści, brudu oraz alergenów z każdej powierzchni w Twoim domu. Poznaj pomoc domową, która jest zawsze gotowa do prac porządkowych.

Tagi: beam

Z odkurzaczem centralnym bałagan to już nie problem

Przy codziennym sprzątaniu zawsze możesz liczyć na nowe jednostki BEAM. Ta niesłychana siła ssania i skuteczność sprzątania nie zanika z czasem. Przetestowaliśmy silnik na przestrzeni 10 lat regularnego odkurzania. Możemy zapewnić, ze przez cały okres użytkowania BEAM będzie usuwać 100% brudu i kurzu, z jakim będzie miał kontakt, z każdej powierzchni w Twoim domu.

Odkurzacz centralny BEAM jest gotowy do pracy zawsze, gdy tego potrzebujesz. Wsuń tylko lekki wąż do gniazda i zacznij odkurzanie! Można przemieszczać się z pokoju do pokoju oraz w górę i w dół schodów przy niewielkim wysiłku. Brud i alergeny są odprowadzane poza obszar mieszkalny. Pozostaje więc lepszej jakości powietrze. Można oddychać z przyjemnością, wiedząc, że poza wygodą, Twój dom jest zdrowym miejscem do życia.

Autor: Beam

Mając jedynie trzykilogramowy wąż, można łatwo manewrować wokół mebli, w przestrzeni mieszkalnej dowolnych rozmiarów.

Dołącz do nas i bądź na bieżąco

WARTO WIEDZIEĆ

Badania kliniczne UC-Davis dowodzą, że system Beam redukuje objawy alergii:

 

 

  • Blisko 20% Europejczyków cierpi na alergię i astmę z powodu substancji wdychanych w pomieszczeniach
  • Ludzie spędzają 90% czasu wewnątrz pomieszczeń
  • Udowodniono klinicznie, że system BEAM firmy Electrolux redukuje największe objawy alergii nawet o 61%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mając system centralnego odkurzania BEAM, możesz mieć pewność, ze twój dom jest czysty. Stworzyłeś zdrowe i przyjazne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. Fot: Beam

Z centralnym odkurzaczem nie ma powodów do kichania

Wielu alergologów poleca swoim pacjentom system centralnego odkurzania jako najlepszy sposób usuwania zanieczyszczeń z powietrza w domu. Wysoka skuteczność odkurzacza centralnego oraz możliwość usuwania zanieczyszczeń poza przestrzeń mieszkalna, wpływa znacznie na komfort życia i jakość powietrza w domu w porównaniu z odkurzaczem przenośnym.

Naukowcy prowadzący badania kliniczne ustalili, że używanie odkurzacza centralnego poprawia jakość powietrza we wnętrzu i redukuje objawy powszechnych alergii. System odkurzacza centralnego BEAM usuwa 100% schwytanego brudu, kurzu, roztoczy, pyłków roślin i naskórka z Twojego domu.

Stop zanieczyszczeniom powietrza

W przeciwieństwie do odkurzaczy przenośnych, które po odfiltrowaniu zanieczyszczeń wydmuchują powietrze do pomieszczenia, w którym aktualnie pracują powodując unoszenie się kurzu oraz innych zanieczyszczeń z jeszcze nieoprzątniętych powierzchni, przy zastosowaniu odkurzacza centralnego BEAM powietrze oczyszczone przez filtr jest odprowadzane na zewnątrz budynku.

Autor: Beam

Beam Alliance - Zestaw 700TCE All-In-One. Wysoce wydajny silnik technologii High Efficiency stanowi serce każdego systemu BEAM Alliance. Silniki HE cechują się dużą efektywnością przy zużyciu o 30% mniej energii, niż tradycyjne silniki stosowane w innych odkurzaczach centralnych.

Autor: Beam

Beam Alliance - Zestaw 675SCE All-In-One. Zastosowanie opcjonalnego filtru HEPA w odkurzaczu BEAM Alliance wyklucza potrzebe odprowadzenia powietrza na zewnątrz budynku.

Odkurzacz tradycyjny, czy odkurzacz centralny? Który lepszy dla alergika?

Odkurzacz centralny jest cichy i ma dużą moc ssania. Nie powoduje ruchu powietrza, a zanieczyszczone nie przedostaje sie z powrotem do sprzątanego pomieszczenia, jak w przypadku odkurzacza tradycyjnego. Lekki wąż i poręczne akcesoria umożliwiają łatwy dostęp do każdego miejsca w domu, od podłogi aż po sufit, bez mocowania się z nieporęcznym odkurzaczem przenośnym.

Budowa systemu centralnego odkurzania

Przeczytaj dodatkowo:
Planowanie i montaż instalacji centralnego...

Montaż odkurzacza centralnego najlepiej przewidzieć już w trakcie budowy. Jednostkę centralną powinno...

Ekspert wyjaśnia: czy można zamontować odkurzacz...

Chciałbyś mieć odkurzacz centralny, ale boisz się, że w twym starym domu nie da się go zainstalować? Twoje...

Wybór odkurzacza centralnego do domu: na co...

Odkurzacz centralny to znaczna pomoc w sprzątaniu domu. Jednak, aby spełniał on swoją funkcję warto podczas...

Czysto wokół wyspy w kuchni - montaż centralnego...

Jeśli planujemy wyspę w kuchni, warto ułatwić sobie sprzątanie przestrzeni wokół niej. Pomocne...

Odkurzacz centralny. Jak wygląda jego codzienna...

Eksploatacja odkurzacza centralnego jest prostsza od odkurzacza tradycyjnego. Po domu przenosimy jedynie rurę...

sponsor artykułu