| muratordom.pl » Nowe, praktyczne, ciekawe » Ogród » PetraZen - wszystko, czego potrzebujesz od murku gabionowego

PetraZen - wszystko, czego potrzebujesz od murku gabionowego

Murki gabionowe to niebanalny, unikatowy wygląd, doskonałe zabezpieczenie terenu i gwarancja poczucia prywatności mieszkańców. Nowy murek gabionowy od Betafence spełni wszystkie Twoje wymagania wobec wzorowego ogrodzenia domu.

Autor: Betafence

Murki Gabionowe PetraZen wyróżnia łatwość montażu, wysoka sztywność paneli Nylofor F, właściwości wygłuszania hałasów oraz bardzo atrakcyjna cena.

Murki gabionowe od kilku lat rosną w siłę na rynku. Klienci pokochali je za piękny, nowoczesny design, dzięki któremu mogą wyróżnić swoją posesję na tle innych. W końcu miły dla oka, oryginalny wygląd ogrodzenia jest w dzisiejszych czasach ceniony równie mocno, co ochrona terenu.

Zdecydowaliśmy więc, że przygotujemy dla Ciebie kolejny model murku gabionowego, PetraZen, by dać Ci nowe możliwości i większy wybór. Postawiliśmy na harmonię designu i komfortu, uzyskaną dzięki połączeniu paneli, słupów oraz wypełnienia.

Ogrodzenie gabionowe takie, jak chcesz

Murki gabionowe PetraZen dają Ci bardzo szerokie możliwości aranżacyjne ze względu na subtelny wygląd paneli oraz zastosowane rozwiązania. Sercem produktu są panele Nylofor F, których kształt idealnie pasuje do każdego stylu architektonicznego.

Swobodę gwarantuje dowolność przy wyborze wypełnienia murku. Wnętrze konstrukcji możesz zasypać materiałem, który odpowiada Twojemu gustowi albo wpisuje się w koncepcję architektoniczną posesji. Jeśli kochasz naturę, wybierz drewno, łupiny orzecha lub korę. Jeżeli natomiast zależy Ci na podkreśleniu koloru fasady domu, postaw na kamienie dopasowane do barwy tynku.

Pamiętaj, że raz wybrany materiał możesz zawsze wymienić, jeśli tylko masz ochotę na zmianę designu posesji lub dotychczasowe wypełnienie po prostu Cię znudziło. Jednak jeśli nie chcesz, nie musisz tego robić. Raz wybrany wkład będzie Ci służył przez wiele lat użytkowania ogrodzenia.

Autor: Betafence

Wyróżnikami murku PetraZen jest nowoczesny, niepowtarzalny design oraz możliwość wyboru materiału do wypełnienia (od kamieni i skał po drewno).

Autor: Betafence

Materiał wypełniający wnętrze murka gabionowego można zawsze wymienić na inny, kiedy tylko postanowisz odświeżyć wygląd posesji.

Innowacyjne łączenie gabionów

Największą innowacją w murku PetraZen jest użycie akcesoriów, które pozwalają na łączenie przęseł pod dowolnym kątem, a nie tylko 90 i 180 stopni jak dotychczas. Takie rozwiązanie pozwoli na ustawienie nietypowej linii ogrodzenia, jeszcze lepiej dopasowanej do terenu oraz Twoich potrzeb.

Dzięki takiej konstrukcji ogrodzenie z murków PetraZen możesz zamontować samodzielnie, gdyż sam proces jest szybki i łatwy. Jeżeli jednak nie uważasz się za sprawnego majsterkowicza, zawsze możesz skorzystać z pomocy doświadczonych fachowców.

Prywatność i bezpieczeństwo dzięki murkom gabionowym

Nowe rozwiązania aranżacyjne to jednak tylko część zalet PetraZen, najbardziej widoczna dla oka. Równie wielką wagę przyłożyliśmy do funkcji zabezpieczających teren. Konstrukcja nowego murku jest wytrzymała na urazy mechaniczne oraz działanie zmiennych warunków atmosferycznych, a przy tym znacząco utrudnia niepowołanym osobom przedostanie się na teren posesji.

Murki PetraZen podnoszą Twój komfort także za sprawą doskonałej nieprzezierności. Dzięki niej Twoja prywatność w ogrodzie jest praktycznie niezagrożona, a Ty możesz cieszyć się swobodnym odpoczynkiem, bez wzroku sąsiadów i przypadkowych przechodniów. Co więcej, murek pomaga tłumić hałas płynący z ulicy, a także wyłapuje przykre zapachy.

Wszystkie te cechy sprawiają, ze murek gabionowy PetraZen to produkt kompletny, który spełnia najwyższe wymagania.

Autor: Betafence

PetraZen wyróżnia się bardzo łatwym montażem oraz wysoką sztywnością dzięki użyciu paneli Nylofor F. Dodatkowo gwarantuje mieszkańcom prywatność oraz ciszę.

Autor: Betafence

Konstrukcja murku jest wytrzymała na urazy mechaniczne oraz zmienne warunki atmosferyczne.

Przeczytaj dodatkowo:
Piękne ogrody wymagają kompleksowej pielęgnacji....

Piękne ogrody są efektem świetnie zaplanowanych prac – dbanie o kwiaty ogrodowe, trawniki oraz stan...

Projektowanie otoczenia domu: gdzie można...

Systemy stabilizujące przepuszczalne powierzchnie służą do utrwalania nawierzchni sypkich, takich jak...

Taras drewniany, deski elewacyjne i podbiciowe –...

Masz taras drewniany lub balkon pokryty deskami? A może właśnie planujesz jego budowę lub remont? Jeśli tak,...

Jaki grill gazowy kupić? 5 pytań, które należy...

Grillowanie na dobre wpisało się w tradycję organizowania przyjęć na świeżym powietrzu. Unoszący się w...

Układanie kostki brukowej wokół domu – jaką...

Decydując się na układanie nowej nawierzchni z kostki brukowej lub płyt betonowych, powinniśmy brać pod uwagę...

Nawożenie roślin balkonowych. Dlaczego kwiaty...

Nawożenie kwiatów balkonowych to, obok podlewania, najważniejszy zabieg pielęgnacyjny. Jeśli chcemy...

sponsor artykułu