| muratordom.pl » Nowe, praktyczne, ciekawe » Instalacje » Wybieramy nowoczesny odkurzacz centralny

Wybieramy nowoczesny odkurzacz centralny

Zakup odkurzacza centralnego, jaki i tradycyjnego to temat bliski niemalże każdemu. Samodzielny wybór modelu oraz producenta naszego nowego urządzenia, które przecież ma nam służyć przez wiele lat, nie należy do najłatwiejszych – zwłaszcza dla laika. Poznaj i porównaj parametry najnowocześniejszych odkurzaczy centralnych.

Ecomax jest firmą z wieloletnim doświadczeniem nabytym dzięki współpracy z wiodącymi producentami odkurzaczy centralnych. Prowadzona głównie na terenie Polski dystrybucja pozwala na rozpowszechnienie tej gałęzi wiedzy wśród polskich odbiorców. Mimo iż sprowadzamy produkty zarówno z krajów Unii Europejskiej, jak i Stanów Zjednoczonych, dbamy, aby najważniejsze urządzenia znajdujące się w naszej ofercie produkowane były tylko w krajach UE.

Cenimy zadowolenie naszych klientów, więc skupiamy się głównie na doborze urządzenia spełniającego ich oczekiwania – tak po prostu, by nie przepłacali za niepotrzebne funkcje. Stawiamy na trwałość – zarówno produktów, jak i obopólnych relacji. Dzięki doskonałej jakości naszych produktów, udzielamy również dziesięcioletniej gwarancji – jednak z doświadczenia wiemy, że nie jest ona potrzebna.

Odkurzacze centralne seria IZZY

Naszą ofertę podzieliliśmy na kilka serii, co sprawia, że klienci mają możliwość spersonalizowania urządzenia. Segment IZZY przeznaczony jest dla posiadaczy mniejszych bądź większych gospodarstw domowych. Każdą jednostkę budują najnowocześniejsze i najsolidniejsze elementy. Prezentowana seria oferuje modele odkurzaczy cyklonicznych, charakteryzujących się niezwykle wysoką wydajnością komponentów, a także łatwym montażem.

Dodatkowym atutem serii IZZY jest filtr z nanosrebra. Gwarantuje to maksymalne wydłużenie pracy jednostki bez konieczności jego oczyszczania. Opcja „filtr + worek do higienicznego opróżniania” jest natomiast niezwykle przydatnym rozwiązaniem dla alergików. Dzięki takiemu zastosowaniu nie występuje bezpośrednia ingerencja w opróżnianie zbiornika, ponieważ wyrzucamy worek wraz z zawartością.

Bezkompromisowa seria PRO

Seria PRO oferuje bezkompromisową jakość, innowację i wydłużoną gwarancję. Dedykujemy ją posiadaczom średnich i dużych domów oraz wszystkim użytkownikom ceniącym jakość i moc używanego sprzętu. 10 lat gwarancji odpowiada co najmniej 10 powodom do zakupu. Dodatkowe funkcje, takie jak: regulacja mocy „Power Control”, miękki rozruch   – opcja „Soft Start”  – oraz zabezpieczenie przed przeciążeniem i skokami napięcia sprawiają, że użytkowanie tego modelu czyni nasze życie łatwiejszym.  Odkurzacze centralne tej serii występują głównie w wersji domowej, choć przystosowane są również do pracy w warunkach przemysłowych, gdzie świetnie się sprawdzają

Autor: Ecomax

Odkurzacz centralny PRO.

Wodny odkurzacz centralny Aqua Matic

Aqua Matic to seria, która usatysfakcjonuje użytkowników ceniących sobie wygodę sprzątania. Oferowane modele nie wymagają opróżniania zbiornika, ponieważ wszystkie zanieczyszczenia są usuwane automatycznie wprost do odpływu kanalizacyjnego. Sprawia to, że odkurzacz centralny nie musi być w ogóle otwierany. Posiadacz zyskuje więcej wolnego czasu oraz większą wydajność systemu filtrującego. Nowoczesne, praktycznie bezobsługowe urządzenia minimalizują kontakt z drażniącym kurzem. Dzięki Aqua Matic sprzątanie nie będzie przykrym obowiązkiem, lecz czystą przyjemnością. Kolejną zaletą serii jest funkcja separacji wodnej, gwarantująca brak jakichkolwiek spadków mocy przez cały czas funkcjonowania jednostki. Dla swoich klientów Ecomax przygotował jeszcze serię POWER VAC, której modele oferują najwyższą wydajność połączoną z komponentami najlepszej jakości.

Wybór odkurzacza centralnego to jednak nie tylko duża moc i komfort użytkowania, jaki daje nam możliwość rzadkiej zmiany filtra, ale przede wszystkim technologia Hide-a-Hose umożliwiająca sprzątnięcie dużej powierzchni bez noszenia za sobą ciężkiego i mało wydajnego sprzętu. Sprawia to, że jego posiadacz zostaje uwolniony od dźwigania, co odciąża jego kręgosłup, a także w dużej mierze skraca czas sprzątania. Zaletą jest również długi wąż, który możemy ukryć w dyskretnym ściennym gniazdku – zapewnia to duży zasięg i możliwość dotarcia do najtrudniej dostępnych zakamarków.

Współpraca z firmą Ecomax gwarantuje nie tylko spersonalizowaną pomoc techniczną, ale również produkty najwyższej jakości, szybką realizację zamówienia wraz z profesjonalnym doradztwem odnośnie montażu (również w zakresie systemu Hide-a-hose) oraz fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wybierz komfort użytkowania wraz z wysoką skutecznością na długie lata.

Przeczytaj dodatkowo:
Ogrzewanie podłogowe – Sander System Alu. Montaż...

Wodne ogrzewanie podłogowe zapewnia użytkownikom wyjątkowy komfort oraz niskie koszty eksploatacji. Planując...

Odkurzacz centralny. Jak wygląda jego codzienna...

Eksploatacja odkurzacza centralnego jest prostsza od odkurzacza tradycyjnego. Po domu przenosimy jedynie rurę...

Wymień stary bojler na ogrzewacz pojemnościowy....

Przygotowanie ciepłej wody użytkowej przy zastosowaniu nowoczesnych ogrzewaczy elektrycznych gwarantuje...

Ogrzewanie podłogowe i ścienne – ciepła, cicha i...

Coraz popularniejsze staje się ogrzewanie płaszczyznowe – podłogowe i ścienne. Zapewnia ono komfort...

Niska emisja – ograniczenie oraz przeciwdziałanie...

Zjawisko wysokich poziomów pyłów PM2.5 i PM10 w powietrzu oraz niskiej emisji sieje postrach...

sponsor artykułu