| muratordom.pl » Nowe, praktyczne, ciekawe » Budowa » Okna pionowe INNOVIEW – nowe spojrzenie na domową przestrzeń

Okna pionowe INNOVIEW – nowe spojrzenie na domową przestrzeń

Okna pionowe INNOVIEW to połączenie estetyki, funkcjonalności i ergonomii. Każdy element - zarówno drewniana rama z aluminiową okładziną, jaki i okucia, są dopracowane pod względem wzorniczym tworząc unikatowy i bardzo estetyczny produkt. Do tego okna INNOVIEW są trwałe, bezpieczne i energooszczędne.

FAKRO zmienia koncepcję wnętrza. Daje możliwość przemiany tradycyjnego podziału: DOM to nie tylko to, co jest w środku, i pozostaje odrębne od tego, co na zewnątrz. FAKRO korzysta z nowoczesnych rozwiązań po to, by dawać możliwość tworzenia wnętrz otwartych na otaczający świat. Okna FAKRO otwierają nowe spojrzenie na przestrzeń wewnątrz domu. Dzięki szerokiemu wachlarzowi formatów i kształtów okien INNOVIEW możesz myśleć inaczej o wystroju wnętrza. Możesz z rozmachem wykorzystać perspektywę, widok i charakter otoczenia jako integralny element koncepcji wystroju.

Autor: FAKRO

Okna pionowe INNOVIEW

Zalety okien pionowych INNOVIEW

Trwałość - okna na długie lata

Innowacyjne połączenie drewnianej ramy z aluminiową okładziną to zapowiedź nie tylko nowego trendu w architekturze ale także zwiększenie trwałości okien pionowych. Zastosowana technologia oraz odpowiednie materiały pozwalają na długoletnie użytkowanie okien drewniano- -aluminiowych bez konieczności konserwacji. Najnowocześniejsze okucia firmy Siegenia umożliwiają bezawaryjne korzystanie z okien przez wiele lat.

Bezpieczeństwo - dom to oaza spokoju i bezpieczeństwa

Dzięki najnowocześniejszemu systemowi okuć, które w standardzie posiadają właściwości antywłamaniowe w klasie RC1, wszystkie okna INNOVIEW mają podwyższoną odporność na włamanie. Zapewniają to, co w twoim domu najważniejsze – poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Możliwe jest także wykonanie okien z większą ilością zabezpieczeń antywłamaniowych w klasie RC2.

Energooszczędność - ciepło w domu

Okna i drzwi INNOVIEW dają spektakularne widoki, a jednocześnie charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami energooszczędnościowymi. Okna muszą chronić przed stratami ciepła, a decydującym elementem jest pakiet szybowy. Okna INNOVIEW dostępne są z pakietem dwu-, a nawet trzykomorowym. Wraz ze wzrostem komór w pakiecie szybowym wzrasta również grubość drewnianej ramy poprawiając parametry energooszczędnościowe okien.

Dołącz do nas i bądź na bieżąco

Komfort - obsługa okna to przyjemność

Najnowocześniejsze rozwiązania okuć gwarantują wygodną obsługę okien. Wdrożone rozwiązania pozwalają na długoletnie, bezawaryjne użytkowanie okien, a system ten doceni każdy użytkownik.

Szczelność - okna odporne na ekstremalne warunki atmosferyczne

W oknach zastosowano poczwórny system uszczelnienia. Rozwiązania techniczne zewnętrznych uszczelek gwarantują, że podczas opadów woda nie przedostanie się do wnętrza i nie ma bezpośredniego kontaktu z drewnianą konstrukcją.

Estetyka - piękno w domu i na zewnątrz

Nowoczesne wzornictwo i różnorodne kolory gwarantują dopasowanie okien i drzwi INNOVIEW do rozmaitych brył, tekstur i otoczenia. To najnowsze rozwiązania techniczne i technologiczne, które tworzą idealną harmonię. Dobre wzornictwo przetrwa lata. Okna INNOVIEW to idealne połączenie estetyki, funkcjonalności i ergonomii. Każdy element, począwszy od drewna, aluminium a na klamce kończąc, jest dopracowany pod względem wzorniczym tworząc unikatowy i bardzo estetyczny produkt.

Przeczytaj dodatkowo:
Okna do współczesnego domu – energooszczędne,...

Inwestorzy planujący budowę lub remont domu są coraz bardziej świadomi, jakie parametry powinny...

Estetyczna instalacja grzewcza w Twojej kotłowni

Zobacz, jak powinna wyglądać instalacja grzewcza w zadbanej kotłowni. Nie musi to być pomieszczenie...

Nowoczesne drzwi zewnętrzne – automatyczny zamek,...

Odpowiednio wyposażone drzwi zewnętrzne skutecznie zabezpieczą dom przed włamaniem. Poznaj sposób...

Eleganckie i komfortowe drzwi tarasowe

Nowoczesne drzwi tarasowe pozwalają harmonijnie połączyć wnętrze domu z otoczeniem. Stanowią również...

Płytki kamieniopodobne na elewację i do wnętrz

Kamień ozdobny to ponadczasowy materiał wykończeniowy. Płytki kamieniopodobne można stosować niemal wszędzie...

sponsor artykułu