| muratordom.pl » Nowe, praktyczne, ciekawe » Budowa » Okna pionowe INNOVIEW – nowe spojrzenie na domową przestrzeń

Okna pionowe INNOVIEW – nowe spojrzenie na domową przestrzeń

Okna pionowe INNOVIEW to połączenie estetyki, funkcjonalności i ergonomii. Każdy element - zarówno drewniana rama z aluminiową okładziną, jaki i okucia, są dopracowane pod względem wzorniczym tworząc unikatowy i bardzo estetyczny produkt. Do tego okna INNOVIEW są trwałe, bezpieczne i energooszczędne.

FAKRO zmienia koncepcję wnętrza. Daje możliwość przemiany tradycyjnego podziału: DOM to nie tylko to, co jest w środku, i pozostaje odrębne od tego, co na zewnątrz. FAKRO korzysta z nowoczesnych rozwiązań po to, by dawać możliwość tworzenia wnętrz otwartych na otaczający świat. Okna FAKRO otwierają nowe spojrzenie na przestrzeń wewnątrz domu. Dzięki szerokiemu wachlarzowi formatów i kształtów okien INNOVIEW możesz myśleć inaczej o wystroju wnętrza. Możesz z rozmachem wykorzystać perspektywę, widok i charakter otoczenia jako integralny element koncepcji wystroju.

Autor: FAKRO

Okna pionowe INNOVIEW

Zalety okien pionowych INNOVIEW

Trwałość - okna na długie lata

Innowacyjne połączenie drewnianej ramy z aluminiową okładziną to zapowiedź nie tylko nowego trendu w architekturze ale także zwiększenie trwałości okien pionowych. Zastosowana technologia oraz odpowiednie materiały pozwalają na długoletnie użytkowanie okien drewniano- -aluminiowych bez konieczności konserwacji. Najnowocześniejsze okucia firmy Siegenia umożliwiają bezawaryjne korzystanie z okien przez wiele lat.

Bezpieczeństwo - dom to oaza spokoju i bezpieczeństwa

Dzięki najnowocześniejszemu systemowi okuć, które w standardzie posiadają właściwości antywłamaniowe w klasie RC1, wszystkie okna INNOVIEW mają podwyższoną odporność na włamanie. Zapewniają to, co w twoim domu najważniejsze – poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Możliwe jest także wykonanie okien z większą ilością zabezpieczeń antywłamaniowych w klasie RC2.

Energooszczędność - ciepło w domu

Okna i drzwi INNOVIEW dają spektakularne widoki, a jednocześnie charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami energooszczędnościowymi. Okna muszą chronić przed stratami ciepła, a decydującym elementem jest pakiet szybowy. Okna INNOVIEW dostępne są z pakietem dwu-, a nawet trzykomorowym. Wraz ze wzrostem komór w pakiecie szybowym wzrasta również grubość drewnianej ramy poprawiając parametry energooszczędnościowe okien.

Dołącz do nas i bądź na bieżąco

Komfort - obsługa okna to przyjemność

Najnowocześniejsze rozwiązania okuć gwarantują wygodną obsługę okien. Wdrożone rozwiązania pozwalają na długoletnie, bezawaryjne użytkowanie okien, a system ten doceni każdy użytkownik.

Szczelność - okna odporne na ekstremalne warunki atmosferyczne

W oknach zastosowano poczwórny system uszczelnienia. Rozwiązania techniczne zewnętrznych uszczelek gwarantują, że podczas opadów woda nie przedostanie się do wnętrza i nie ma bezpośredniego kontaktu z drewnianą konstrukcją.

Estetyka - piękno w domu i na zewnątrz

Nowoczesne wzornictwo i różnorodne kolory gwarantują dopasowanie okien i drzwi INNOVIEW do rozmaitych brył, tekstur i otoczenia. To najnowsze rozwiązania techniczne i technologiczne, które tworzą idealną harmonię. Dobre wzornictwo przetrwa lata. Okna INNOVIEW to idealne połączenie estetyki, funkcjonalności i ergonomii. Każdy element, począwszy od drewna, aluminium a na klamce kończąc, jest dopracowany pod względem wzorniczym tworząc unikatowy i bardzo estetyczny produkt.

Przeczytaj dodatkowo:
Stropy prefabrykowane - właściwości i zalety

Stropy prefabrykowane, choć dają wiele możliwości i znacznie przyspieszają przebieg prac na budowie dopiero...

Jak należy ocieplać poddasze? Rozwiązania, które...

Termoizolacja ma istotne znaczenie dla ograniczenia strat ciepła w domu. Inwestor powinien oczekiwać...

Okna drewniano-aluminiowe – luksus,...

Połączenie drewna i aluminium pozwoliło stworzyć okna doskonałe. Wyróżnia je ekskluzywny wygląd,...

Impregnacja drewna. Jak zabezpieczyć drewno...

Drewno konstrukcyjne powinno być dobrze zabezpieczone przed szkodliwym działaniem mikroorganizmów,...

Wzmacnianie gruntu pod inwestycją? Sprawdź, jak...

Często okazuje się jednak, że odpowiednia lokalizacja obiektu kryje w sobie potrzebę wzmacniania gruntu....

sponsor artykułu