| muratordom.pl » Gorący temat » Nie przegap » Znajdź dom swoich marzeń w MTG

Znajdź dom swoich marzeń w MTG

Już 26. i 27. lutego w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Gdańskich odbędzie się kolejna edycja Targów Mieszkań i Domów nowyadres.pl, podczas których w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z ofertą budujących w Gdańsku deweloperów. Warto je odwiedzić także dlatego, że wielu wystawców przygotowało unikalne promocje, aktualne tylko podczas targowego weekendu

Już 26 i 27 lutego w hali nr 3 MTG przy ul. Beniowskiego 5 w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z pełną ofertą rynku mieszkań i domów Gdańska i okolic. Poruszanie się po targach ma ułatwiać specjalna mapa-przewodnik, który otrzymają wszyscy odwiedzający imprezę. Aby jeszcze bardziej zaoszczędzić na czasie, organizatorzy przygotowali specjalną wielkoformatową mapę, na której będą zaznaczone inwestycje wszystkich obecnych na targach deweloperów, co znacznie ułatwi uczestnikom targów selekcję stoisk.

W imprezie weźmie udział blisko 60 wystawców z całego Gdańska, wśród nich deweloperzy, którzy w ramach akcji „Wiosenne Promocje Targowe” przygotowali unikalne promocje, dostępne tylko dla uczestników imprezy. Kupony rabatowe upoważniające do skorzystania z wyjątkowych okazji znajdą się w bezpłatnym Przewodniku Targowym.

Oprócz uznanych firm deweloperskich – stałych bywalców Targów Mieszkań i Domów (Eco Classic, Gant, Hines, Polnord, P.B. Górski, Robyg) na targach zadebiutują takie firmy jak DM Invest, Grupa Inwestycyjna „Hanza” czy Maxbud.

Na imprezie zagoszczą także agencje nieruchomości oferujące mieszkania i domy na rynku wtórnym. Na stoiskach banków i doradców finansowych (wśród nich Deutsche Bank, Kredyt Bank, Nordea Bank, Open Finance, Pekao S.A.) zwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup nieruchomości. Wszelkie zawiłości prawne i problemy dotyczące transakcji mieszkaniowych pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji specjaliści lokalnego rynku nieruchomości.

Zwiedzający otrzymają towarzyszący targom bezpłatny „Album Inwestycji  Mieszkaniowych – Trójmiasto i okolice, wiosna 2011". Prezentowane w nim inwestycje opisane są w najdrobniejszych szczegółach, a klarowna i elegancka forma graficzna ułatwia porównywanie ofert. W albumie znajdzie się też kompendium „Jak kupić mieszkanie?”, zawierające wszystkie informacje niezbędne do szybkiego i bezproblemowego sfinalizowania transakcji.

Więcej informacji na www.targi.nowyadres.pl

19 i 20 lutego br. w hali nr 3 MTP przy ul. Głogowskiej 14 odbędą się targi mieszkaniowe. W...

zobacz więcej
zamknij
Przeczytaj dodatkowo:
Stegu patronem strategicznym wyprawy na...

Firma Stegu europejski lider produkcji kamienia dekoracyjnego i elewacyjnego została sponsorem tytularnym...

Uwaga, konkurs! Wełna mineralna do wygrania!

Murator ogłasza konkurs „Nowoczesne poddasze”. Do wygrania fantastyczne nagrody, a wśród...

Konkurs Życie w architekturze. Startuje...

W ramach konkursu ŻYCIE W ARCHITEKTURZE odbędzie się internetowy plebiscyt na Ulubieńca Polski, w...

BUDMA 2015 – wykład Kocham Cię, „Życie (w...

BUDMA 2015 rozpoczyna się już 10 marca. Miesięcznik „Architektura-murator” zaprasza na wykład...

Targi Budownictwa „Mój Dom”. 10 - 12 kwietnia 2015

44 Opolskie Targi Budownictwa „Mój Dom” odbędą się po raz pierwszy w Centrum...

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT