| muratordom.pl » Gorący temat » Nie przegap » Znajdź dom swoich marzeń w MTG

Znajdź dom swoich marzeń w MTG

Już 26. i 27. lutego w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Gdańskich odbędzie się kolejna edycja Targów Mieszkań i Domów nowyadres.pl, podczas których w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z ofertą budujących w Gdańsku deweloperów. Warto je odwiedzić także dlatego, że wielu wystawców przygotowało unikalne promocje, aktualne tylko podczas targowego weekendu

Już 26 i 27 lutego w hali nr 3 MTG przy ul. Beniowskiego 5 w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z pełną ofertą rynku mieszkań i domów Gdańska i okolic. Poruszanie się po targach ma ułatwiać specjalna mapa-przewodnik, który otrzymają wszyscy odwiedzający imprezę. Aby jeszcze bardziej zaoszczędzić na czasie, organizatorzy przygotowali specjalną wielkoformatową mapę, na której będą zaznaczone inwestycje wszystkich obecnych na targach deweloperów, co znacznie ułatwi uczestnikom targów selekcję stoisk.

W imprezie weźmie udział blisko 60 wystawców z całego Gdańska, wśród nich deweloperzy, którzy w ramach akcji „Wiosenne Promocje Targowe” przygotowali unikalne promocje, dostępne tylko dla uczestników imprezy. Kupony rabatowe upoważniające do skorzystania z wyjątkowych okazji znajdą się w bezpłatnym Przewodniku Targowym.

Oprócz uznanych firm deweloperskich – stałych bywalców Targów Mieszkań i Domów (Eco Classic, Gant, Hines, Polnord, P.B. Górski, Robyg) na targach zadebiutują takie firmy jak DM Invest, Grupa Inwestycyjna „Hanza” czy Maxbud.

Na imprezie zagoszczą także agencje nieruchomości oferujące mieszkania i domy na rynku wtórnym. Na stoiskach banków i doradców finansowych (wśród nich Deutsche Bank, Kredyt Bank, Nordea Bank, Open Finance, Pekao S.A.) zwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup nieruchomości. Wszelkie zawiłości prawne i problemy dotyczące transakcji mieszkaniowych pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji specjaliści lokalnego rynku nieruchomości.

Zwiedzający otrzymają towarzyszący targom bezpłatny „Album Inwestycji  Mieszkaniowych – Trójmiasto i okolice, wiosna 2011". Prezentowane w nim inwestycje opisane są w najdrobniejszych szczegółach, a klarowna i elegancka forma graficzna ułatwia porównywanie ofert. W albumie znajdzie się też kompendium „Jak kupić mieszkanie?”, zawierające wszystkie informacje niezbędne do szybkiego i bezproblemowego sfinalizowania transakcji.

Więcej informacji na www.targi.nowyadres.pl

Przeczytaj dodatkowo:
Targi Nieruchomościowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE -...

Interesuje cię kupno mieszkania lub domu? Potrzebujesz fachowej porady kredytowej? Brakuje Ci inspiracji i...

Targi Twój Dom, Twój Ogród 2016

W dniach 9-10 kwietnia 2016 roku odbędą sie targi Twój Dom, Twój Ogród. Zapraszamy do...

III Targi Nieruchomościowe Nowy DOM Nowe...

W dniach 13-14 lutego w Hali Stulecia odbędzie się kolejna edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe...

Koniec z nieuczciwymi producentami. Nowelizacja...

Zgodnie z nowelizacją ustawy o wyrobach budowlanych, Główny Urząd Nadzoru Budowlanego (GUNB) musi...

Jak poprawnie wykonać izolację z Leca® KERAMZYTU?...

Nowy Poradnik Wykonawcy 2016 zawiera informacje i porady, które ułatwią poprawne wykonanie izolacji i...

Wielkanoc na świecie

Jak co roku zajadamy się jajkami w każdej postaci, mazurkami i babami, dom ozdabiamy wiosennymi kwiatami...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.