| muratordom.pl » Gorący temat » Nie przegap » Zapraszamy na Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl w Gdańsku. 13-14 września 2014

Zapraszamy na Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl w Gdańsku. 13-14 września 2014

Osoby, które planują zakup nieruchomości mieszkaniowych w najbliższym czasie, swoje poszukiwania mogą rozpocząć na pierwszej w tym sezonie edycji Targów Mieszkań i Domów nowyadres.pl. Targi odbędą się w dniach 13 i 14 września 2014 w hali AmberExpo przy ul. Żaglowej 11 w Gdańsku.

Już 13. i 14. września w hali AmberExpo przy ul. Żaglowej 11 w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z pełną ofertą rynku mieszkań i domów Gdańska, Gdyni i okolic. Poruszanie się po targach ułatwi specjalny przewodnik, który otrzymają wszyscy odwiedzający imprezę.

Targi mieszkaniowe w Gdańsku - kto weźmie udział?

W imprezie weźmie blisko 90 wystawców, spośród których wielu przygotowało unikalne oferty, dostępne tylko dla uczestników imprezy. Promocje przygotowały m. in. City House, Dekpol, Indeco Trójmiasto, P.B. Kokoszki i wielu innych. Jak zwykle będzie można zapoznać się z ofertą największych trójmiejskich deweloperów - stałych bywalców Targów Mieszkań i Domów, w tym takich firm jak Allcon Osiedla, Euro Styl, Grupa Inwestycyjna Hossa, Panorama Development, P.B. Górski, Robyg i in. Liczni wystawcy w swojej ofercie posiadają domy i właśnie tego typu nieruchomości będzie prezentować na targach.

Zapraszamy również do zakupów na rynku wtórnym – swoje stoiska na targach mają takie agencje nieruchomości, jak Metrohouse, Tyszkiewicz Nieruchomości i in. Na stoiskach banków i pośredników finansowych (wśród nich Alior Bank, Bank BPH, Bank BZ WBK Santander, PKO Bank Polski, Bank Pekao S.A., eurobank, Open Finance i in.) zwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup nieruchomości. Zapraszamy szczególnie stoisko eurobanku, który będzie oferował specjalny kredyt targowy "Niski Procent na targach". Unikalną możliwość skorzystania z oferty kredytu hipotecznego z zerową prowizją będą mieli tylko odwiedzający Targi Mieszkań i Domów.

Jakie okazje i prezenty czekają na Ciebie podczas Targów Mieszkań i Domów w Gdańsku?

Na targach będzie można odebrać jedną z 500 specjalnych, darmowych kart rabatowych Home Profit, dających stałe zniżki sięgające nawet kilkudziesięciu procent w ponad 700 sklepach z branży wykończenia i wyposażenia wnętrz w całej Polsce. Karta Home Profit daje nieograniczone możliwości oszczędzania, ponieważ jest ważne bezterminowo, a lista miejsc w których można otrzymać rabat nigdy nie jest zamknięta. Program rozwija się cały czas, a wraz z nim rośnie zasięg i ilość punktów partnerskich.

Wszyscy odwiedzający targ otrzymają towarzyszący targom bezpłatny „Album Targowy – Trójmiasto i okolice, jesień 2014". Prezentowane w nim inwestycje opisane są w najdrobniejszych szczegółach, a klarowna i elegancka forma graficzna ułatwia porównywanie ofert. W albumie znajdzie się też kompendium „Jak kupić mieszkanie?”, zawierające wszystkie informacje niezbędne do szybkiego i bezproblemowego sfinalizowania transakcji, w tym nowe reguły dotyczące zaciągania kredytów hipotecznych po wprowadzeniu w życie przepisów tzw. rekomendacji S III.

Z myślą o najmłodszych uczestnikach targów organizator wraz z firmą Topus przygotował kolorowy plac zabaw. Z kolei rodzice po trudach poszukiwań będą mogli znaleźć chwilę wytchnienia nad gorącą kawą w eleganckiej kawiarence targowej.

Wśród Patronów Honorowych targów znajdują się m.in. Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Prezydent Miasta Gdańska, Prezydent Miasta Gdyni oraz Polski Związek Firm Deweloperskich.

Targi mieszkaniowe w Gdańsku - poznaj oferty kredytowe i dofinansowania na kupno domu lub mieszkania

– Podjęliśmy decyzję o zaangażowaniu we wszystkie edycje tegorocznych Targów Mieszkań i Domów, które umożliwiają nam dotarcie z ofertą bezpośrednio do naszej grupy docelowej – osób poszukujących finansowania na zakup nieruchomości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników targów, przygotowaliśmy dla nich atrakcyjną ofertę promocyjną – kredyt hipoteczny „Niski procent na targach” z prowizją 0 złotych. Ze względu na fakt, że standardowa prowizja za udzielenie kredytu mieszkaniowego wynosi 2%, jest to oferta warta szczególnej uwagi – powiedział Krystian Kulczycki, wiceprezes eurobanku.

Wszelkie zawiłości prawne i problemy dotyczące transakcji mieszkaniowych – w tym zasad uczestnictwa w rządowym programie dopłat do kredytów hipotecznych „Mieszkanie dla Młodych” - pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji specjaliści lokalnego rynku nieruchomości.

Więcej informacji na: targi.nowyadres.pl

Dołącz do nas i bądź na bieżąco

Targi Mieszkań i Domów

13-14. września 2014 r.

AmberExpo

ul. Żaglowa 11, Gdańsk

sobota i niedziela, godz. 10.00-17.00

Jesienne Targi Mieszkań i Domów - Poznań, 6-7 września

Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl to impreza obowiązkowa dla wszystkich, którzy...

zobacz więcej
zamknij
Przeczytaj dodatkowo:
Mieszkanie – Osiedle – Miasto. Zespoły...

Konferencja na temat planowania przestrzeni miejskich oraz wpisywania osiedli mieszkaniowych w istniejącą...

Targi Twój Dom, Twój Ogród 2016

W dniach 9-10 kwietnia 2016 roku odbędą sie targi Twój Dom, Twój Ogród. Zapraszamy do...

Targi budowlane BUD-GRYF i ENERGIA – Szczecin,...

Już po raz 24. odbędą się targi budowlane BUD-GRYF oraz towarzyszące im od kilkunastu lat targi ENERGIA. W...

Konkurs Życie w architekturze. Startuje...

W ramach konkursu ŻYCIE W ARCHITEKTURZE odbędzie się internetowy plebiscyt na Ulubieńca Polski, w...

12 najpopularniejszych filmów Telewizji...

Murator.tv to Telewizja Poradnikowa Muratora - radzimy, pytamy Was o doświadczenia z budowy domu, pokazujemy...

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT