| muratordom.pl » Gorący temat » Nie przegap » Targi mieszkaniowe w Poznaniu. Kupowanie mieszkania jest prostsze, niż myślisz!

Targi mieszkaniowe w Poznaniu. Kupowanie mieszkania jest prostsze, niż myślisz!

19 i 20 lutego br. w hali nr 3 MTP przy ul. Głogowskiej 14 odbędą się targi mieszkaniowe. W imprezie weźmie udział blisko 80 wystawców z całej Wielkopolski. W jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z pełną ofertą rynku mieszkań i domów Poznania i okolic.

Już 19 i 20 lutego w hali nr 3 MTP przy ul. Głogowskiej 14 w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z pełną ofertą rynku mieszkań i domów Poznania i okolic. Poruszanie się po targach mieszkaniowych ma ułatwiać specjalna mapa-przewodnik, który otrzymają wszyscy odwiedzający imprezę. Aby jeszcze bardziej zaoszczędzić na czasie, organizatorzy przygotowali specjalną wielkoformatową mapę, na której będą zaznaczone inwestycje wszystkich obecnych na targach deweloperów, co znacznie ułatwi uczestnikom targów selekcję stoisk.

W imprezie weźmie udział blisko 80 wystawców z całej Wielkopolski, wśród nich deweloperzy, którzy w ramach akcji „Wiosenne Promocje Targowe” przygotowali unikalne promocje, dostępne tylko dla uczestników imprezy. Promocje przygotowały m.in.: Agrobex, BRE.locum, Family House, Hauser, Novum Plus, PBG Dom i wielu innych.

Jak zwykle będzie można zapoznać się z ofertą stałych bywalców Targów Mieszkań i Domów - m. in. Agrobex, Ataner, Ekonbud Fadom, Family House, Kalbud, Long Bridge, Trust czy UWI Inwestycje. Wielu spośród wystawców w swojej ofercie posiada domy i właśnie tego typu nieruchomości będzie prezentować na targach m.in. Arde-Haus, Family House, Budimex Danwood, Kos-Dom, Novum Plus, P.B. Grzegorczyk, SMDBJ Ławica Zachód czy Vastobouw Poznań.

Na imprezie zagoszczą także agencje nieruchomości (m.in. Metrohouse & Partnerzy, Perado Nieruchomości) oferujące mieszkania i domy na rynku wtórnym. Na stoiskach banków (wśród nich Deutsche Bank,  Getin Noble Bank, Nordea Bank Polska, PKO BP) zwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup nieruchomości.

Z myślą o najmłodszych uczestnikach targów organizator wraz z firmą Guga Studio przygotował kolorowy plac zabaw. Z kolei rodzice po trudach poszukiwań będą mogli znaleźć chwilę wytchnienia nad gorącą kawą w eleganckiej kawiarence targowej.

Sponsorem Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu jest firma Family House, a wśród Patronów Honorowych znajdują się m.in. Ministerstwo Infrastruktury, Polski Związek Firm Deweloperskich i Polska Federacja Rynku Nieruchomości. 

Więcej informacji na www.targi.nowyadres.pl


Targi Mieszkań i Domów

19-20 luty 2011 r.

Międzynarodowe Targi Poznańskie, hala nr 3

ul. Głogowska 14, Poznań

sobota i niedziela, godz. 10.00-17.00

Nawet 80 tys. osób musi dopłacić do mieszkania

Wzrost podatku VAT wymusza dopłaty do mieszkań kupowanych na rynku pierwotnym. Może to dotyczyć...

zobacz więcej
zamknij
Przeczytaj dodatkowo:
Zbuduj z nami świat bez wandalizmów! Zapraszamy...

Fundacja Świat Bez Wandalizmów zaprasza podczas Nocy Muzeów do wzięcia udziału w akcji "Razem z...

Targi budowlane WM-EXPO – 24-25 kwietnia 2015 r.

III Targi Budowlane WM-EXPO to najważniejsze wydarzenie branżowe w północno-wschodniej Polsce. Wziąć...

Targi Budowlane Bud-Gryf

Targi Budowlane Bud-Gryf to okazja do zapoznania się z ofertą producentów materiałów...

Targi Nieruchomościowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE -...

Interesuje cię kupno mieszkania lub domu? Potrzebujesz fachowej porady kredytowej? Brakuje Ci inspiracji i...

Targi budowlane BUD-GRYF i ENERGIA – Szczecin,...

Już po raz 24. odbędą się targi budowlane BUD-GRYF oraz towarzyszące im od kilkunastu lat targi ENERGIA. W...

Wielkanoc na świecie

Jak co roku zajadamy się jajkami w każdej postaci, mazurkami i babami, dom ozdabiamy wiosennymi kwiatami...

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT