| muratordom.pl » Gorący temat » Nie przegap » Targi mieszkaniowe w Poznaniu. Kupowanie mieszkania jest prostsze, niż myślisz!

Targi mieszkaniowe w Poznaniu. Kupowanie mieszkania jest prostsze, niż myślisz!

19 i 20 lutego br. w hali nr 3 MTP przy ul. Głogowskiej 14 odbędą się targi mieszkaniowe. W imprezie weźmie udział blisko 80 wystawców z całej Wielkopolski. W jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z pełną ofertą rynku mieszkań i domów Poznania i okolic.

Już 19 i 20 lutego w hali nr 3 MTP przy ul. Głogowskiej 14 w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z pełną ofertą rynku mieszkań i domów Poznania i okolic. Poruszanie się po targach mieszkaniowych ma ułatwiać specjalna mapa-przewodnik, który otrzymają wszyscy odwiedzający imprezę. Aby jeszcze bardziej zaoszczędzić na czasie, organizatorzy przygotowali specjalną wielkoformatową mapę, na której będą zaznaczone inwestycje wszystkich obecnych na targach deweloperów, co znacznie ułatwi uczestnikom targów selekcję stoisk.

W imprezie weźmie udział blisko 80 wystawców z całej Wielkopolski, wśród nich deweloperzy, którzy w ramach akcji „Wiosenne Promocje Targowe” przygotowali unikalne promocje, dostępne tylko dla uczestników imprezy. Promocje przygotowały m.in.: Agrobex, BRE.locum, Family House, Hauser, Novum Plus, PBG Dom i wielu innych.

Jak zwykle będzie można zapoznać się z ofertą stałych bywalców Targów Mieszkań i Domów - m. in. Agrobex, Ataner, Ekonbud Fadom, Family House, Kalbud, Long Bridge, Trust czy UWI Inwestycje. Wielu spośród wystawców w swojej ofercie posiada domy i właśnie tego typu nieruchomości będzie prezentować na targach m.in. Arde-Haus, Family House, Budimex Danwood, Kos-Dom, Novum Plus, P.B. Grzegorczyk, SMDBJ Ławica Zachód czy Vastobouw Poznań.

Na imprezie zagoszczą także agencje nieruchomości (m.in. Metrohouse & Partnerzy, Perado Nieruchomości) oferujące mieszkania i domy na rynku wtórnym. Na stoiskach banków (wśród nich Deutsche Bank,  Getin Noble Bank, Nordea Bank Polska, PKO BP) zwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup nieruchomości.

Z myślą o najmłodszych uczestnikach targów organizator wraz z firmą Guga Studio przygotował kolorowy plac zabaw. Z kolei rodzice po trudach poszukiwań będą mogli znaleźć chwilę wytchnienia nad gorącą kawą w eleganckiej kawiarence targowej.

Sponsorem Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu jest firma Family House, a wśród Patronów Honorowych znajdują się m.in. Ministerstwo Infrastruktury, Polski Związek Firm Deweloperskich i Polska Federacja Rynku Nieruchomości. 

Więcej informacji na www.targi.nowyadres.pl


Targi Mieszkań i Domów

19-20 luty 2011 r.

Międzynarodowe Targi Poznańskie, hala nr 3

ul. Głogowska 14, Poznań

sobota i niedziela, godz. 10.00-17.00

Nawet 80 tys. osób musi dopłacić do mieszkania

Wzrost podatku VAT wymusza dopłaty do mieszkań kupowanych na rynku pierwotnym. Może to dotyczyć...

zobacz więcej
zamknij
Przeczytaj dodatkowo:
Kursy dla architektów i architektów wnętrz....

Zapisz się na zajęcia z praktycznego projektowania wnętrz dla profesjonalistów. Podczas...

Targi Budownictwa „Mój Dom”. 10 - 12 kwietnia 2015

44 Opolskie Targi Budownictwa „Mój Dom” odbędą się po raz pierwszy w Centrum...

Targi budowlane BUD-GRYF po raz 25! Szczecin,...

Targi budowlane BUD-GRYF zmieniają się na swoje 25-lecie. Obok pełnej oferty produktów i usług...

Konkurs Życie w architekturze. Startuje...

W ramach konkursu ŻYCIE W ARCHITEKTURZE odbędzie się internetowy plebiscyt na Ulubieńca Polski, w...

Stegu patronem strategicznym wyprawy na...

Firma Stegu europejski lider produkcji kamienia dekoracyjnego i elewacyjnego została sponsorem tytularnym...

Zbuduj z nami świat bez wandalizmów! Zapraszamy...

Fundacja Świat Bez Wandalizmów zaprasza podczas Nocy Muzeów do wzięcia udziału w akcji "Razem z...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.