| muratordom.pl » Gorący temat » Nie przegap » Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl w Krakowie

Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl w Krakowie

Planujesz zakup mieszkania? Szukasz idealnego domu dla swojej rodziny? Myślisz o kredycie? Chciałbyś skorzystać z programu dopłat "Mieszkanie dla młodych"? Odwiedź w dniach 18-19 października br. Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl w Krakowie.

2014 rok to dobry czas na zakup mieszkania

Nad rynkiem nieruchomości mieszkaniowych znów świeci słońce. Deweloperzy cieszą się, że kupujący wrócili na rynek – pod względem ilości sprzedanych mieszkań pierwsze trzy kwartały 2014 roku dorównują rekordowym poziomom z lat 2007-2008.

Przepowiednie, jakoby wprowadzenie od początku 2014 r. obowiązkowego 5-procentowego wkładu własnego przy zaciąganiu kredytów hipotecznych miało ograniczyć popyt nie sprawdziły się, a wręcz przeciwnie – dzięki utrzymującym się niskim stopom procentowym kredyty wciąż pozostają bardzo tanie.

Po kilkunastu miesiącach spadków ceny w wielu miastach osiągnęły akceptowalne poziomy. Młodzi nabywcy mogą dodatkowo skorzystać z programu rządowych dopłat do kredytów „Mieszkanie dla młodych”.

Kupno mieszkania podczas jesiennych targów jest dobrym pomysłem z kilku powodów. Po pierwsze, można zaciągnąć kredyt hipoteczny na wyjątkowo korzystnych warunkach. Po drugie, zakup pierwszego mieszkania jest teraz łatwiejszy dzięki rządowemu programowi dopłat do kredytów hipotecznych „Mieszkanie dla Młodych”. Dzięki temu programowi możesz dostać pieniądze na wkład własny do kredytu, wymagany przez przepisy tzw. nowej rekomendacji S. I po trzecie – wystawcy na targach jak zwykle przygotowali wiele atrakcyjnych ofert i promocji, obowiązujących tylko podczas imprezy.

Rynek mieszkań i domów Krakowa i okolic

Już 18. i 19. października w Centrum Targowym Chemobudowa przy ul. Klimeckiego 14 w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z pełną ofertą rynku mieszkań i domów Krakowa i okolic. Poruszanie się po targach ułatwi specjalny przewodnik, który otrzymają wszyscy odwiedzający imprezę. W imprezie weźmie blisko 100 wystawców, spośród których wielu przygotowało unikalne oferty, dostępne tylko dla uczestników imprezy. Promocje przygotowały m. in. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Wspólnota Inwest”, Instal Kraków, Apartamenty Rękawka, Megapolis Osiedle Fi, Polskie Domy, FHU Raf-Pol, P.B. START i wielu innych.

Jak zwykle będzie można zapoznać się z ofertą największych małopolskich deweloperów - stałych bywalców Targów Mieszkań i Domów, w tym takich firm jak ATAL, Inter-Bud Developer, Salwator, Super Krak, Wawel Service i in. Liczni wystawcy w swojej ofercie posiadają domy i właśnie tego typu nieruchomości będzie prezentować na targach.

Zapraszamy również do zakupów na rynku wtórnym – swoje stoiska na targach mają takie agencje nieruchomości, jak Metrohouse, Tecnocasa i in.

Coś dla poszukujących finansowania na zakup nieruchomości

Na stoiskach banków i pośredników finansowych (wśród nich Bank BPH, Bank Pekao, Deutsche Bank, eurobank, PKO Bank Polski, Open Finance i in.) zwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup nieruchomości. Zapraszamy szczególnie stoisko eurobanku, który będzie oferował specjalny kredyt targowy "Niski Procent na Targach".

Unikalną możliwość skorzystania z oferty kredytu hipotecznego z zerową prowizją będą mieli tylko odwiedzający Targi Mieszkań i Domów. – Podjęliśmy decyzję o zaangażowaniu we wszystkie edycje tegorocznych Targów Mieszkań i Domów, które umożliwiają nam dotarcie z ofertą bezpośrednio do naszej grupy docelowej – osób poszukujących finansowania na zakup nieruchomości.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników targów, przygotowaliśmy dla nich atrakcyjną ofertę promocyjną – kredyt hipoteczny „Niski procent na targach” z prowizją 0 złotych. Ze względu na fakt, że standardowa prowizja za udzielenie kredytu mieszkaniowego wynosi 2%, jest to oferta warta szczególnej uwagi – powiedział Krystian Kulczycki, wiceprezes eurobanku. Na stoisku eurobanku będzie również można odebrać jedną z 500 specjalnych, darmowych kart rabatowych Home Profit, dających stałe zniżki sięgające nawet kilkudziesięciu procent w ponad 700 sklepach z branży wykończenia i wyposażenia wnętrz w całej Polsce. Karta Home Profit daje nieograniczone możliwości oszczędzania, ponieważ jest ważne bezterminowo, a lista miejsc w których można otrzymać rabat nigdy nie jest zamknięta. Program rozwija się cały czas, a wraz z nim rośnie zasięg i ilość punktów partnerskich.

Bezpłatne porady prawne

Wszelkie zawiłości prawne i problemy dotyczące transakcji mieszkaniowych – w tym zasad uczestnictwa w rządowym programie dopłat do kredytów hipotecznych „Mieszkanie dla Młodych” - pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji specjaliści lokalnego rynku nieruchomości.

Jesienna edycja Targów Mieszkań i Domów nowyadres.pl

Targi Mieszkań i Domów
18-19. października 2014 r.
Centrum Targowe Chemobudowa ul. Klimeckiego 14
sobota i niedziela, godz. 10.00-17.00

Więcej informacji na www.targi.nowyadres.pl

Przeczytaj dodatkowo:
BUDMA 2015 – wykład Kocham Cię, „Życie (w...

BUDMA 2015 rozpoczyna się już 10 marca. Miesięcznik „Architektura-murator” zaprasza na wykład...

Targi Budowlane LUBDOM – nowości budowlane i...

Budujesz dom lub planujesz remont mieszkania? Chcesz poznać najnowsze trendy w budownictwie i architekturze?...

Wielkanoc na świecie

Jak co roku zajadamy się jajkami w każdej postaci, mazurkami i babami, dom ozdabiamy wiosennymi kwiatami...

Targi Budowlane Bud-Gryf

Targi Budowlane Bud-Gryf to okazja do zapoznania się z ofertą producentów materiałów...

Koniec z nieuczciwymi producentami. Nowelizacja...

Zgodnie z nowelizacją ustawy o wyrobach budowlanych, Główny Urząd Nadzoru Budowlanego (GUNB) musi...

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT