| muratordom.pl » Gorący temat » Nie przegap » Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl i Targi Aranżacji Wnętrz - znajdź tańsze mieszkanie

Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl i Targi Aranżacji Wnętrz - znajdź tańsze mieszkanie

Dziesiątki inwestycji, setki mieszkań, domów i apartamentów z obszaru województwa łódzkiego. Deweloperzy, towarzystwa budownictwa społecznego, agencje nieruchomości, banki, pośrednicy finansowi, firmy z branży aranżacji wnętrz. A wszystko to 7-8 maja podczas łódzkich Targów Mieszkaniowych tabelaofert.pl i Targów Aranżacji Wnętrz.

Prawdziwe targi

Firma redNet Media - organizator największego cyklu imprez rynku nieruchomości w Polsce (18 edycji w 7 miastach w skali roku) nie przygotowuje wystaw, po których, jak po muzeum, poruszają się zwiedzający. Organizuje targi w pierwotnym tego słowa znaczeniu.

Tutaj nie chodzi o oglądanie makiet i zbieranie ulotek. Tutaj przychodzi się zapoznać z ofertą, dokonać wyboru, targować i taniej niż gdziekolwiek indziej kupić mieszkanie lub dom oraz wziąć kredyt. Bo właśnie tutaj organizator zachęca firmy do przygotowania dostępnych tylko na targach dużych obniżek, rabatów, promocji, bonusów, a sam za pomocą rozbudowanego doradztwa, warsztatów, fachowych publikacji i poradników pomaga kupującym dokonać dobrego wyboru. Tutaj w cenie jednego biletu (a nawet za darmo – pobierając bilet ze strony targi.tabelaofert.pl) można wejść i wyjść z targów dowolną ilość razy, wrócić nawet następnego dnia i dokonać świadomego, przemyślanego wyboru nowego lokum i kredytu.

Pomoc w wyborze kredytu i mieszkania

 • Informacja mieszkaniowa - już na wstępie, w informacji targów czeka na uczestników doradca serwisu tabelaofert.pl, by odpowiedzieć na pytania: kto, co, gdzie, w jakim standardzie, terminach i za ile oferuje oraz na którym stoisku można go znaleźć.
 • Katalog Mieszkaniowy także w informacji targów, każdy może nieodpłatnie odebrać obszerny katalog zawierający przedstawione w jednolity i przejrzysty sposób, szczegółowe (wizualizacje, opisy, ceny, rzuty lokali) prezentacje inwestycji realizowanych w Łodzi i jej okolicach.
 • Warsztaty i przewodnik „7 kroków do własnego M” – każdy może wziąć udział w warsztatach, na których prawnicy, finansiści, architekci i dekoratorzy wnętrz podpowiedzą jak ustrzec się błędów i dokonać w pełni świadomych i przemyślanych decyzji na wszystkich etapach: poszukiwań, wyboru kredytu, negocjacji zakupu, podpisania umowy, odbioru lokalu, urządzania i ubezpieczenia nowego lokum. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma przewodnik podsumowujący treść warsztatów.
 • Targowy Kredyt Mieszkaniowy - tutaj specjaliści z firmy redNet Doradcy pomagają wybrać z oferty dwudziestu banków najlepszy kredyt oraz „załatwiają” wszelkie formalności. Ich usługi są bezpłatne, a oferowane parametry kredytu są lepsze niż standardowe. Można uzyskać m.in. niższą marżę i brak prowizji banku, indywidualne warunki, kredyt do 50 lat i do 130% ceny nowego lokum, szybką ścieżkę kredytową (decyzja w 2 dni), zwrot wpłaty za wpis do hipoteki, a nawet 5 lat ubezpieczenia nieruchomości gratis!
 • Promocje i rabaty - Specjalnie dla poszukujących nowego „M”, firmy posiadające w swej ofercie mieszkania gotowe do obioru, jak i te z planowanych inwestycji, przygotowują specjalne rabaty i promocje. Tylko na targach będzie można nabyć nieruchomości na najlepszych w sezonie wiosennym warunkach. Takich cen i gratisów nie otrzymacie Państwo w żadnym biurze sprzedaży. Takiej szansy na zakup tańszego mieszkania nie można przeoczyć.

Debiuty inwestycji

 • BGR PROJECT DEVELOPMENT – Lipowa 43
 • D.A. Properties –  Cotton Lofts
 • Korporacja HANDLOWA LEADER w Polsce – Leader House
 • LIBERT-POL - Osiedle Kasztanowa
 • MERMAID – inwestycja Aleksandria, Aleksandrów Łódzki
 • Pod Akacjami Nowicki i Puzder Sp. j. - Willa Arturówek
 • Prometeon - Apartamenty Prometeon, Aleksandrów Łódzki
 • STAGA DEVELOPER – inwestycja przy ul.  Armii Krajowej w Pabianicach
 • VILLA REAL Sp. z o.o. - Villa Sędziowska

 Targi aranżacji wnętrz

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób szukających nie tylko nowego lokum, ale też ciekawych, praktycznych rozwiązań związanych z aranżacją wnętrz i wyposażeniem organizujemy w Łodzi trzecią edycję Targów Aranżacji Wnętrz. W jednym miejscu, w ciągu dwóch dni będzie można zapoznać się z pełną ofertą branży wykończenia i wyposażenia. Osoby poszukujące porad z zakresu aranżowania przestrzeni mieszkania, domu, jak również biura, będą mogły skorzystać z porad architektów i firm specjalizujących się w tej dziedzinie.

Dodatkowe atrakcje

 • Studio Fotografii Rodzinnej Banku Zachodniego WBK – tutaj, nieodpłatnie, w specjalnie zaaranżowanym atelier imitującym wymarzone mieszkanie, makijażystka przygotuje chętnych, a  profesjonalny fotograf wykona im piękny, stylowy portret rodzinny. Już w kilka minut później będzie można odebrać ramkę z fotografią, a po powrocie do domu pobrać wszystkie wykonane zdjęcia ze strony studia.
 • Targowe Przedszkole – idąc na targi, zamiast zastanawiać się, co zrobić z dziećmi albo męczyć je wędrówkami między stoiskami, warto skorzystać z usług Targowego Przedszkola. Tam pod profesjonalną opieką pedagogów i opiekunów przedszkolnych, dzieci znajdą wspaniałą rozrywkę – kolorowy plac zabaw, zajęcia plastyczne, gry, konkursy, etc., a rodzice dzięki temu będą mogli na spokojnie przeanalizować oferty targowe.
 • Kawiarenka Targowa  - Potrzebna chwila odpoczynku?  W kawiarence można usiąść, napić się kawy i przegryźć małe co nieco. Spokojnie się zastanowić i omówić z bliskimi ofertę wystawców.

Plan targów

 • 7-8 maja 2011 r.
 • Miejsce: Hala Atlas Arena w Łodzi

Sobota / Niedziela

 • 10.00-17.00                 Targi otwarte dla Zwiedzających
 • 10.30-16.15                 Bezpłatne Warsztaty „7 kroków do własnego M”

Ceny biletów

10 zł/15 zł (pojedynczy/rodzinny)

Przeczytaj dodatkowo:
Koniec z nieuczciwymi producentami. Nowelizacja...

Zgodnie z nowelizacją ustawy o wyrobach budowlanych, Główny Urząd Nadzoru Budowlanego (GUNB) musi...

Konferencja: Dzień Ziemi z Zielonym Budownictwem....

Jeżeli zależy Ci na zielonym budownictwie i inteligentnych miastach, koniecznie weź udział w konferencji...

12 najpopularniejszych filmów Telewizji...

Murator.tv to Telewizja Poradnikowa Muratora - radzimy, pytamy Was o doświadczenia z budowy domu, pokazujemy...

Targi budowlane BUD-GRYF i ENERGIA – Szczecin,...

Już po raz 24. odbędą się targi budowlane BUD-GRYF oraz towarzyszące im od kilkunastu lat targi ENERGIA. W...

Targi Budownictwa „Mój Dom”. 10 - 12 kwietnia 2015

44 Opolskie Targi Budownictwa „Mój Dom” odbędą się po raz pierwszy w Centrum...

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT