| muratordom.pl » Gorący temat » Nie przegap » Planujesz zakup mieszkania lub domu? Odwiedź targi nieruchomości w Krakowie

Planujesz zakup mieszkania lub domu? Odwiedź targi nieruchomości w Krakowie

W dniach 15-16 marca w Krakowie odbędą się targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl. Podczas imprezy będzie można zapoznać się z pełną ofertą deweloperów budujących na terenie Krakowa i okolic. Wystawcy przygotowali atrakcyjne promocje, aktualne jedynie podczas targowego weekendu. 

Wiosna 2014 - dobry moment na zakup mieszkania

Polski rynek mieszkaniowy przeszedł w ostatnich miesiącach wielkie zmiany – ceny nieruchomości spadły do poziomów sprzed boomu lat 2006-2008, a wskutek całej serii obniżek stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej mamy rekordowo tanie kredyty hipoteczne. Choć od Nowego Roku przy zaciąganiu kredytu trzeba mieć obowiązkowo 5-procentowy wkład własny, w sukurs kupującym przyszło wprowadzenie rządowego programu dopłat do kredytów „Mieszkanie dla Młodych”.

Wszystko to sprawia, że kupno mieszkania wiosną 2014 roku może być dobrym pomysłem – poszukiwania najlepiej rozpocząć na Targach Mieszkań i Domów nowyadres.pl - Powodów, aby kupić mieszkanie na naszych wiosennych targach jest kilka. Po pierwsze, można zaciągnąć kredyt hipoteczny na wyjątkowo korzystnych warunkach. Ta sytuacja nie utrzyma się jednak długo – według analityków stopy procentowe zaczną rosnąć już tej jesieni. Po drugie, kupno pierwszego mieszkania jest teraz łatwiejsze z rządowym programem dopłat do kredytów hipotecznych „Mieszkanie dla Młodych”. Dzięki temu programowi możemy dostać pieniądze na wkład własny do kredytu, wymagany przez przepisy tzw. nowej rekomendacji S. I po trzecie – wystawcy na naszych targach jak zwykle przygotowali wiele atrakcyjnych ofert i promocji, obowiązujących tylko podczas imprezy – mówi Andrzej Łuczyszyn, dyrektor zarządzający firmy Nowy Adres S.A., organizatora targów. Już 15. i 16. marca w Centrum Targowym Chemobudowa przy ul. Klimeckiego 14.

Aktualne ofery mieszkań i domów lokalnych deweloperów

W imprezie weźmie blisko 90 wystawców, spośród których wielu przygotowało unikalne oferty, dostępne tylko dla uczestników imprezy. Jak zwykle będzie można zapoznać się z ofertą największych małopolskich deweloperów - stałych bywalców Targów Mieszkań i Domów, w tym takich firm jak ATAL, Inter-Bud Developer, Grupa Buma, Salwator, Super Krak, Wawel Service i in. Wielu spośród wystawców w swojej ofercie posiada domy i właśnie tego typu nieruchomości będzie prezentować na targach. Zapraszamy również do zakupów na rynku wtórnym – swoje stoiska na targach mają takie agencje nieruchomości, jak Metrohouse, Tecnocasa i in.

Doradztwo finansowe

Na stoiskach banków i pośredników finansowych (wśród nich Credit Agricole, eurobank, PKO Bank Polski, Open Finance i in.) zwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup nieruchomości. Zapraszamy szczególnie na stoisko eurobanku, który będzie oferował specjalny kredyt targowy "Niski Procent na targach".

Unikalną możliwość skorzystania z oferty kredytu hipotecznego z zerową prowizją będą mieli tylko odwiedzający Targi Mieszkań i Domów. Wszelkie zawiłości prawne i problemy dotyczące transakcji mieszkaniowych – w tym zasad uczestnictwa w rządowym programie dopłat do kredytów hipotecznych „Mieszkanie dla Młodych” - pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji specjaliści lokalnego rynku nieruchomości.

Kupony rabatowe

Na stoisku firmy Home Profit będzie można odebrać jedną z 500 specjalnych, darmowych kart rabatowych, dających stałe zniżki sięgające nawet kilkudziesięciu procent w ponad 700 sklepach z branży wykończenia i wyposażenia wnętrz w całej Polsce. Karta Home Profit daje nieograniczone możliwości oszczędzania, ponieważ jest ważne bezterminowo, a lista miejsc w których można otrzymać rabat nigdy nie jest zamknięta. Program rozwija się cały czas, a wraz z nim rośnie zasięg i ilość punktów partnerskich.

Dodatkowe atrakcje i prezenty

Wszyscy odwiedzający targ otrzymają towarzyszący targom bezpłatny „Album Targowy – Kraków i okolice, wiosna 2014". Prezentowane w nim inwestycje opisane są w najdrobniejszych szczegółach. W albumie znajdzie się także kompendium „Jak kupić mieszkanie?”, zawierające wszystkie informacje niezbędne do szybkiego i bezproblemowego sfinalizowania transakcji, w tym nowe reguły dotyczące zaciągania kredytów hipotecznych po wprowadzeniu w życie przepisów tzw. rekomendacji S III.

Wśród Patronów Honorowych targów znajdują się m.in. Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Miasto Kraków oraz Polski Związek Firm Deweloperskich. Partnerem targów jest firma ATAL, a Partnerem Merytorycznym - Krakowski Rynek Nieruchomości.

Targi Mieszkań i Domów 
15-16. marca 2014 r.
Centrum Targowe Chemobudowa, ul. Klimeckiego 14 
sobota i niedziela godz. 10.00-17.00

Więcej informacji na www.targi.nowyadres.pl

Tuznajdziesz
Porównaj
Przeczytaj dodatkowo:
Targi Budowlane LUBDOM – nowości budowlane i...

Budujesz dom lub planujesz remont mieszkania? Chcesz poznać najnowsze trendy w budownictwie i architekturze?...

Targi budowlane BUD-GRYF po raz 25! Szczecin,...

Targi budowlane BUD-GRYF zmieniają się na swoje 25-lecie. Obok pełnej oferty produktów i usług...

Targi Nieruchomościowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE -...

Interesuje cię kupno mieszkania lub domu? Potrzebujesz fachowej porady kredytowej? Brakuje Ci inspiracji i...

III Targi Nieruchomościowe Nowy DOM Nowe...

W dniach 13-14 lutego w Hali Stulecia odbędzie się kolejna edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe...

Test wiedzy branżowej – świętuj z nami 20-lecie...

„Informator Budowlany-murator” i „Informator Instalacyjny-murator” spółki ZPR...

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT