| muratordom.pl » Gorący temat » Nie przegap » Targi mieszkaniowe w Warszawie - co ciekawego pokażą deweloperzy
Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl w Warszawie

Targi mieszkaniowe w Warszawie - co ciekawego pokażą deweloperzy

Już 18 i 19 lutego w hali EXPO XXI odbędą się pierwsze w tym roku targi nieruchomości w Warszawie - kolejna edycja Targów Mieszkań i Domów nowyadres.pl. Warto je odwiedzić dlatego, że wielu wystawców przygotowało unikalne promocje, aktualne tylko podczas targowego weekendu.

Rekorodowy wybór mieszkań

- Początek 2012 roku to znakomity moment na mieszkaniowe zakupy - w ofercie deweloperów w największych polskich miastach jest blisko 48 tys. mieszkań. To rekordowa liczba: jeszcze nigdy wybór nowych mieszkań nie był tak szeroki. Dodatkowo wielu wystawców na naszych targach deklaruje gotowość do negocjacji cenowych - zapowiada Andrzej Łuczyszyn, dyrektor zarządzający firmy Nowy Adres S.A., organizatora targów.

Wyjątkowe oferty deweloperów

Już 18-19 lutego w hali EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z pełną ofertą rynku mieszkań i domów Warszawy i okolic.

W imprezie weźmie udział blisko 120 wystawców, wśród nich deweloperzy, którzy w ramach akcji „Wiosenne Promocje Targowe” przygotowali unikalne oferty, dostępne tylko dla uczestników imprezy. Promocje przygotowały m.in.: AGRI-ROL, AGRO-MAN,  Barc Warszawa, Ceres Development, Kerbud & Elbix, MM Budownictwo, NOVUM Management, Open Lender Polska, Towarzystwo Budowlane PROBUD S.A., Trio-Development-Geodetów, Victoria Dom, P.H.U .  MAGAJ – Domy w Łomiankach i wielu innych.

Jak zwykle będzie można zapoznać się z ofertą największych stołecznych deweloperów - stałych bywalców Targów Mieszkań i Domów, w tym: Agroman, Bau und Technik, Bouygues Immobilier, BRE.Locum, Dolcan, Dom Development, Eco Clasic, Fadesa Polnord, Gant Development, JW Construction, Polimex Mostostal, Polnord, Pro Urba, Robyg, Rogowski Development, Victoria Dom i inni. Wielu spośród wystawców w swojej ofercie posiada domy i właśnie tego typu nieruchomości będą prezentować na targach m.in. Agri Rol, Bouygues Immobilier, La Rocca Development, Victoria Dom i wielu innych.

Porady dotyczące kredytów hipotecznych

Na stoiskach banków i pośredników finansowych (wśród nich Bank BGŻ, Eurobank, ING, PKO BP i in.) zwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup nieruchomości. Wszelkie zawiłości prawne i problemy dotyczące transakcji mieszkaniowych pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji specjaliści lokalnego rynku nieruchomości.

Prezent dla zwiedzających

Zwiedzający otrzymają towarzyszący targom bezpłatny „Album Inwestycji  Mieszkaniowych – Warszawa i okolice, wiosna 2012". Prezentowane w nim inwestycje opisane są w najdrobniejszych szczegółach, a klarowna i elegancka forma graficzna ułatwia porównywanie ofert. W albumie znajdzie się też kompendium „Jak kupić mieszkanie?”, zawierające wszystkie informacje niezbędne do szybkiego i bezproblemowego sfinalizowania transakcji.

 A dla dzieci...

Z myślą o najmłodszych uczestnikach targów organizator wraz z firmą Hulakula przygotował kolorowy plac zabaw, na którym dzieci pod opieką instruktorów będą mogły brać udział w licznych grach i zabawach a także korzystać z trampoliny oraz jeździków. Z kolei rodzice po trudach poszukiwań będą mogli znaleźć chwilę wytchnienia nad gorącą kawą w eleganckiej kawiarence targowej.

Honorowy patronat nad targami objęli: Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej oraz Polski Związek Firm Deweloperskich.

Targi Mieszkań i Domów
18-19 lutego 2012 r.
Centrum EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa
sobota i niedziela, godz. 10.00-17.00

Tuznajdziesz
Porównaj
Przeczytaj dodatkowo:
Zbuduj z nami świat bez wandalizmów! Zapraszamy...

Fundacja Świat Bez Wandalizmów zaprasza podczas Nocy Muzeów do wzięcia udziału w akcji "Razem z...

Targi budowlane BUD-GRYF po raz 25! Szczecin,...

Targi budowlane BUD-GRYF zmieniają się na swoje 25-lecie. Obok pełnej oferty produktów i usług...

Konkurs Życie w architekturze. Startuje...

W ramach konkursu ŻYCIE W ARCHITEKTURZE odbędzie się internetowy plebiscyt na Ulubieńca Polski, w...

Stegu patronem strategicznym wyprawy na...

Firma Stegu europejski lider produkcji kamienia dekoracyjnego i elewacyjnego została sponsorem tytularnym...

Koniec z nieuczciwymi producentami. Nowelizacja...

Zgodnie z nowelizacją ustawy o wyrobach budowlanych, Główny Urząd Nadzoru Budowlanego (GUNB) musi...

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT