| muratordom.pl » Gorący temat » Nie przegap » Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl we Wrocławiu, 20-21 września br.

Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl we Wrocławiu, 20-21 września br.

Planujesz zakup mieszkania? Chcesz wybudować dom? Odwiedź w dniach 20-21 września br. Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl we Wrocławiu. To doskonała okazja, aby zapoznać się z pełną ofertą rynku mieszkań i domów nie tylko we Wrocławiu, ale także i okolicach.

Optymistyczne prognozy na rynku nieruchomości

Nad rynkiem nieruchomości mieszkaniowych znów świeci słońce. Deweloperzy cieszą się, że kupujący wrócili na rynek – pod względem ilości sprzedanych mieszkań pierwsze kwartały 2014 roku dorównują rekordowym poziomom z lat 2007-2008. Przepowiednie, jakoby wprowadzenie od początku 2014 r. obowiązkowego 5-procentowego wkładu własnego przy zaciąganiu kredytów hipotecznych miało ograniczyć popyt nie sprawdziły się, a wręcz przeciwnie – dzięki utrzymującym się niskim stopom procentowym kredyty wciąż pozostają bardzo tanie. Po kilkunastu miesiącach spadków ceny w wielu miastach osiągnęły akceptowalne poziomy. Młodzi nabywcy mogą dodatkowo skorzystać z programu rządowych dopłat do kredytów „Mieszkanie dla młodych”.

Zakup mieszkania podczas jesiennych targów we Wrocławiu

Kupno mieszkania podczas jesiennych targów jest dobrym pomysłem z kilku powodów. Po pierwsze, można zaciągnąć kredyt hipoteczny na wyjątkowo korzystnych warunkach. Po drugie, zakup pierwszego mieszkania jest teraz łatwiejszy dzięki rządowemu programowi dopłat do kredytów hipotecznych „Mieszkanie dla Młodych”. Dzięki temu programowi możemy dostać pieniądze na wkład własny do kredytu, wymagany przez przepisy tzw. nowej rekomendacji S. I po trzecie – wystawcy przygotowali wiele atrakcyjnych ofert i promocji, obowiązujących tylko podczas imprezy.

Co czeka na odwiedzających

20. i 21. września w Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1 w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z pełną ofertą rynku mieszkań i domów Wrocławia i okolic. Poruszanie się po targach ułatwi specjalny przewodnik, który otrzymają wszyscy odwiedzający imprezę. W imprezie weźmie udział rekordowa liczba ponad 150 wystawców, spośród których wielu przygotowało unikalne oferty, dostępne tylko dla uczestników imprezy. Promocje przygotowały m. in. AK FUTURE, Apartamenty Wiśniowa Sp. z o.o., Format Deweloper Sp. z o.o., BNM-1 sp. z o.o., Diamond Properties Sp. z o.o., GPI Wrocław Sp. z o.o., Incepti Development, Wrobud i wielu innych. Jak zwykle będzie można zapoznać się z ofertą największych wrocławskich deweloperów - stałych bywalców Targów Mieszkań i Domów, w tym takich firm jak Archicom, ATAL, Budotex, Dom Development, LC Corp, Lokum Deweloper, Rafin, Triada Dom, Vantage i in. Liczni wystawcy w swojej ofercie posiadają domy i właśnie tego typu nieruchomości będzie prezentować na targach.

Będzie także okazja na zakup nieruchomości na rynku wtórnym – swoje stoiska na targach mają takie agencje nieruchomości, jak Home Broker, JOT-BE Nieruchomości, Metrohouse i in. Na stoiskach banków i pośredników finansowych (wśród nich Alior Bank, Bank BPH, eurobank, Bank Pekao S.A., Expander, Open Finance i in.) zwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup nieruchomości. Zapraszamy szczególnie na stoisko eurobanku, który będzie oferował specjalny kredyt targowy "Niski Procent na targach". Unikalną możliwość skorzystania z oferty kredytu hipotecznego z zerową prowizją będą mieli tylko odwiedzający Targi Mieszkań i Domów.

Wszelkie zawiłości prawne i problemy dotyczące transakcji mieszkaniowych – w tym zasad uczestnictwa w rządowym programie dopłat do kredytów hipotecznych „Mieszkanie dla Młodych” - pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji specjaliści lokalnego rynku nieruchomości.

Targi Mieszkań i Domów 20-21. września 2014 r.
Hala Stulecia ul. Wystawowa 1, Wrocław
sobota i niedziela, godz. 10.00-17.00

Więcej informacji na www.targi.nowyadres.pl

Produkty firmy REHAU nagrodzone Brązowym Laurem Konsumenta 2014

Firma REHAU została nagrodzona Brązowym Laurem Konsumenta 2014. Nagroda to ważne osiągnięcie...

zobacz więcej
zamknij
Przeczytaj dodatkowo:
Targi Budowlane LUBDOM – nowości budowlane i...

Budujesz dom lub planujesz remont mieszkania? Chcesz poznać najnowsze trendy w budownictwie i architekturze?...

Mieszkanie – Osiedle – Miasto. Zespoły...

Konferencja na temat planowania przestrzeni miejskich oraz wpisywania osiedli mieszkaniowych w istniejącą...

BUDMA 2015 – wykład Kocham Cię, „Życie (w...

BUDMA 2015 rozpoczyna się już 10 marca. Miesięcznik „Architektura-murator” zaprasza na wykład...

Koniec z nieuczciwymi producentami. Nowelizacja...

Zgodnie z nowelizacją ustawy o wyrobach budowlanych, Główny Urząd Nadzoru Budowlanego (GUNB) musi...

Targi budowlane BUD-GRYF i ENERGIA – Szczecin,...

Już po raz 24. odbędą się targi budowlane BUD-GRYF oraz towarzyszące im od kilkunastu lat targi ENERGIA. W...

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT