| muratordom.pl » Gorący temat » Nie przegap » Targi Dom Mieszkanie, 10-11 maja, Poznań

Targi Dom Mieszkanie, 10-11 maja, Poznań

Planujesz zakup mieszkania? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat rządowych dopłat w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”? Odwiedź Targi Dom Mieszkanie w Poznaniu, 10-11 maja Hala MTP. Pobierz bilet wstępu.

Szczegółowe informacje na temat inwestycji

Targi to szansa na uzyskanie porad i informacji niemalże z każdej dziedziny. W przypadku kupna mieszkania warto skonsultować się i porozmawiać z przedstawicielami dewelopera odpowiedzialnymi za inwestycje. Można od nich uzyskać szczegółowe informacje i dane dotyczące konkretnego mieszkania, a kontakt osobisty to zdecydowanie bardziej wiarygodne źródło informacji niż jedynie internet.

Oferty specjalne

Dla zwiedzających przygotowaliśmy szereg ofert specjalnych i atrakcji, mających przekonać ich do podjęcia decyzji o zakupie wymarzonego mieszkania lub domu. Wystawcy zaprezentują oferty dostępne wyłącznie dla odwiedzających Targi.

Profesjonalne doradztwo

Na targach nie zabraknie również profesjonalnego doradztwa z zakresu trendów w urządzaniu wnętrz i doradztwa kredytowego związanego z programem „Mieszkanie dla Młodych”. Podczas warsztatów wszystkie zainteresowane osoby będą mogły dowiedzieć się jakie warunki trzeba spełnić, aby wziąć udział w programie „Mieszkanie dla Młodych”, na czym polega proces kredytowy oraz jakie korzyści można odnieść z przystąpienia do tego programu. Wszystko zostanie przedstawione w sposób zrozumiały i przystępny dla każdego klienta.

POBIERZ BEZPŁATNY BILET UPRAWNIAJĄCY DO WSTĘPU NA TARGI!

 Inspiratornia to targi inne niż wszystkie

Postawiliśmy na jakość, przejrzystość i prostotę, które mają pomóc Wystawcom w sprzedaży profilowanych produktów oraz Odwiedzającym, w spełnieniu marzenia o własnym „M”. Jesteśmy przekonani, że Targi Inspiratorni wyróżniają się wśród innych imprez wystawienniczych, podejściem do Klienta. W całości są tworzone dla ludzi i z myślą o nich. Dążymy do spotkania Sprzedających z Kupującymi, które zakończy się nie tylko przedstawieniem oferty i wymianą kontaktów, ale przede wszystkim sprzedażą zakończoną podpisaniem umowy.

Oto czego możesz oczekiwać od wiosennej edycji Targów w Poznaniu

 • Kopalnia wiedzy i inspiracji dla Kupujących i urządzających mieszkanie.
 • Profilowane oferty, ułatwiające Sprzedającym dotarcie do konkretnego Klienta.
 • Najlepsze źródło informacji o lokalnym rynku nieruchomości mieszkaniowym podzielone na strefy.
 • Zebranie najlepszych ofert z danego obszaru w jednym miejscu.
 • Kreatywna prezentacja mieszkań, domów i apartamentów.
 • Inspiracje i możliwości zakupu produktów do aranżacji wnętrz.
 • Bezpośredni dostęp do informacji o najnowszych trendach i najciekawszych inwestycjach z rynku pierwotnego i wtórnego.
 • Najlepsza okazja do porównań, zestawień i pozyskania informacji, niezbędnych przy wyborze i podjęciu decyzji o własnym „M”.
 • Szansa, której nie można przeoczyć, na uzyskanie ciekawej oferty czy promocji cenowej.
 • Wielopłaszczyznowość targów, dającą możliwość udziału w warsztatach i seminariach związanych z rynkiem mieszkaniowym.
 • Wsparcie w sfinalizowaniu ofert oraz możliwość konsultacji z doradcami mieszkaniowymi.

Na czym oparty jest program Twoje Inspiracje Mieszkaniowe?

W wiosennej odsłonie imprez przygotowaNO innowacyjny program TWOJE INSPIRACJE MIESZKANIOWE, w ramach którego oferta inwestycji dostępnych podczas Targów została podzielona na sześć grup: Mieszkanie na start, Mieszkanie dla młodych, Mieszkanie dla rodziny, Mieszkanie za miastem, Gdy dzieci dorosną oraz Unique Space. Dodatkowo rozwijamy program o strefy Budowa Domu i Finanse dla wszystkich tych, którzy nie wiedzą od czego zacząć swoją inwestycję lub będą potrzebowali wsparcia na którymkolwiek z etapów. Nie zapomnieliśmy również o wystawcach  z branży wnętrzarskiej i aranżacji wnętrz. Ich oferty zostaną sklasyfikowane, jako Home Design. Tutaj Kupujący znajdzie inspiracje, porady, projekty, wykonawców swojego pomysłu, a firmy designerskie, związane z branżą wykończeniową, będą mogły znaleźć nie tylko klienta indywidualnego, ale także nawiązać współpracę z developerem. Wszystkie strefy zostaną oznaczone przez specjalne ikony, które umożliwią Zwiedzającym szybkie trafienie do poszukiwanej strefy, a co za tym idzie do sprofilowanego Sprzedawcy.

ZAPRASZAMY

Poznań, Hala MTP pawilon 3

10-11 maja 2014 roku

Sobota 10:00-17:00

Niedziela 10:00-16:00

Tuznajdziesz
Porównaj
Przeczytaj dodatkowo:
Kursy dla architektów i architektów wnętrz....

Zapisz się na zajęcia z praktycznego projektowania wnętrz dla profesjonalistów. Podczas...

Targi Budownictwa „Mój Dom”. 10 - 12 kwietnia 2015

44 Opolskie Targi Budownictwa „Mój Dom” odbędą się po raz pierwszy w Centrum...

Zbuduj z nami świat bez wandalizmów! Zapraszamy...

Fundacja Świat Bez Wandalizmów zaprasza podczas Nocy Muzeów do wzięcia udziału w akcji "Razem z...

Konferencja: Dzień Ziemi z Zielonym Budownictwem....

Jeżeli zależy Ci na zielonym budownictwie i inteligentnych miastach, koniecznie weź udział w konferencji...

BUDMA 2015 – wykład Kocham Cię, „Życie (w...

BUDMA 2015 rozpoczyna się już 10 marca. Miesięcznik „Architektura-murator” zaprasza na wykład...

Targi Twój Dom, Twój Ogród 2016

W dniach 9-10 kwietnia 2016 roku odbędą sie targi Twój Dom, Twój Ogród. Zapraszamy do...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.