| muratordom.pl » Gorący temat » Nie przegap » Targi Budowlane Bud-Gryf

Targi Budowlane Bud-Gryf

Targi Budowlane Bud-Gryf to okazja do zapoznania się z ofertą producentów materiałów budowlanych i instalacyjnych. Udział w imprezie zapowiedziało około 150 wystawców. Tegoroczną – 26. edycję organizuje spółka Żegluga Szczecińska. To jedyne na Pomorzu Zachodnim targi branży budowlanej i energetycznej.

Organizowany od wielu lat Bud-Gryf na stałe wpisał się w kalendarz szczecińskich imprez o charakterze targowym. Dlatego też Żegluga Szczecińska, spółka miejska zajmującą się m.in. organizacją imprez, chętnie podjęła decyzję o kontynuacji znanej i docenianej przez gości i wystawców formy w niezmienionym miejscu. Tym samym tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w hali MTS przy ul. Struga 6-8 w dniach od 31 marca do 2 kwietnia. Już dzisiaj serdecznie zachęcamy do uczestnicywa zarówno klientów indywidualnych, jak i partnerów biznesowych!

Celem Targów Budowlanych Bud-Gryf jest umiejętne i interesujące zaprezentowanie nowych technologii, materiałów budowlanych, maszyn, narzędzi i innowacyjnych rozwiązań energetycznych. Umożliwiają to licznie zgromadzeni wystawcy prezentujący szeroki wachlarz produktów i usług, których wspólnym mianownikiem zawsze są branże budowlana i energetyczna. Tym samym targi są znakomitą okazją do zapoznania się z nowinkami, które z powodzeniem zastosować można zarówno przy remoncie mieszkania, budowie domu, jak większych inwestycjach komercyjnych. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!

Oferta około 150 wystawców gromadzi w hali wystawienniczej rokrocznie nawet 8000 zwiedzających! Mamy nadzieję, że w roku bieżącym nie będzie inaczej. Tym bardziej, że jedyne w naszym regionie targi budowlane i energetyczne są świetną okazją do promocji firm, zwiększenia efektywności sprzedaży, budowania relacji z potencjalnymi klientami i partnerami ze świata biznesu. Już dziś wiemy o obecności firm prezentujących m.in. nowoczesne techniki grzewcze, materiały budowlane, budownictwo energooszczędne, pokrycia dachowe, stolarkę otworową, chemię budowlaną, wyroby z kamienia, ogrodzenia, kominki, instalacje solarne i wiele, wiele innych...

Program targów to jednak dużo więcej niż tylko prezentacje wystawców w skrzętnie przygotowanym labiryncie stoisk. To także konferencja „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu“ współorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województywa Zachodniopomorskiego i Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, Strefa Majsterkowicza, Przestrzeń Architekta przygotowana we współpracy z Zachodniopomorską Okręgową Izbą Architektów RP oraz konkurs „Wyróżniony wyrób“. Nie zabraknie także pokazów sprzętu, szkoleń branżowych skierowanych do profesjonalistów i możliwości uzyskania porad ekspertów.

Patronatami 26. edycję Targów Bud-Gryf objęli Prezydent Miasta Szczecin, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa oraz Wydział Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

Więcej informacji na stronie internetowej www.bud-gryf.pl

Dołącz do nas i bądź na bieżąco

Tuznajdziesz
Porównaj
Przeczytaj dodatkowo:
Stegu patronem strategicznym wyprawy na...

Firma Stegu europejski lider produkcji kamienia dekoracyjnego i elewacyjnego została sponsorem tytularnym...

Wielkanoc na świecie

Jak co roku zajadamy się jajkami w każdej postaci, mazurkami i babami, dom ozdabiamy wiosennymi kwiatami...

12 najpopularniejszych filmów Telewizji...

Murator.tv to Telewizja Poradnikowa Muratora - radzimy, pytamy Was o doświadczenia z budowy domu, pokazujemy...

Konkurs Życie w architekturze. Startuje...

W ramach konkursu ŻYCIE W ARCHITEKTURZE odbędzie się internetowy plebiscyt na Ulubieńca Polski, w...

Targi budowlane WM-EXPO – 24-25 kwietnia 2015 r.

III Targi Budowlane WM-EXPO to najważniejsze wydarzenie branżowe w północno-wschodniej Polsce. Wziąć...

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT