| muratordom.pl » Gorący temat » Nie przegap » Targi Budowlane MUREXPO, 25-27 kwietnia, Warszawa

Targi Budowlane MUREXPO, 25-27 kwietnia, Warszawa

W dniach 25-27 kwietnia 2014 roku na warszawskim Torwarze odbędzie się kolejna edycja Targów Budowlanych MUREXPO i towarzyszących im Targom Wyposażenia Wnętrz MODNE WNĘTRZE. Na uczestników czeka wiele atrakcji. To impreza dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się jak niedrogo i nowocześnie zaprojektować, zbudować i wyposażyć dom lub mieszkanie, a także jak zagospodarować ogród.

Autor: Murator EXPO Targi budowlane MUREXPO

Targi budowlane MUREXPO

MUREXPO to najważniejsza na Mazowszu impreza budowlana, organizowana nieprzerwanie od 14 lat, kierowana do osób profesjonalnie związanych z branżą oraz do indywidualnych inwestorów. Rokrocznie dwie edycje imprezy - wiosenna i jesienna - gromadzą blisko 400 wystawców oraz prawie 12 000 zwiedzających. Targi zyskały uznanie i są oczekiwane zarówno przez producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych, jak i usługodawców z branży. Będzie to już 21. edycja Targów Budowlanych rganizowanych przez spółkę Murator EXPO.

Centrum porad dla budujących i remontujących domy

Osobom budującym dom, planującym budowę, przebudowę bądź remont oferujemy bogaty program edukacyjny poświęcony najważniejszym etapom realizacji inwestycji. Program debat, wykładów i seminariów uzupełnia rozbudowane centrum porad, w którym nasi goście mogą liczyć na indywidualne, bezpłatne konsultacje. Program merytoryczny kierujemy zarówno do profesjonalistów z branży, w tym do wystawców, jak i do indywidualnych inwestorów.

Wszystko do ogrodu

Na tę edycję przygotowujemy wiele atrakcji – jedną z nich będzie obszerny dział OGRÓD z Centrum Bezpłatnych Porad, gdzie zainteresowani dowiedzą się m.in.: jak zaprojektować funkcjonalny ogród, a także jak sprawić, aby był oazą spokoju i miejscem relaksu.

Zobacz przewodnik po Targach MUREXPO!

W targowym OGRODZIE swoją ofertę przedstawią producenci i dystrybutorzy m.in.: trawników i żywopłotów, drzew, krzewów i krzewinek, bylin, pnączy. Zapraszamy także właścicieli centrów ogrodniczych i handlowców, projektantów, wykonawców, a także szkółkarzy, ogrodników, dostawców środków produkcji, czyli wszystkich, którzy pomogą miłośnikom przydomowych ogrodów i działek spełnić swoje marzenia. Zainteresowani mogą liczyć na prezentację kompleksowego wyposażenia ogrodów począwszy od altan czy pergoli a skończywszy na ogrodzeniach. Znajdą się tu także nowoczesne meble ogrodowe do plenerowego salonu, ciekawe aranżacje SPA w ogrodzie, a także maszyny do pielęgnacji zieleni m.in.: traktory, kosiarki i ridery, oraz wiele innych przedmiotów niezbędnych w ogrodzie i na działce.

W dziale ODRÓD szczególnie polecamy Kiermasz Roślin Ogrodowych, gdzie można będzie kupić kwiaty doniczkowe, ogrodowe, krzewy i drzewka owocowe. Wybór będzie ogromy a ceny niezwykle atrakcyjne.

Targi wyposażenia wnętrz MODNE WNĘTRZE

Tradycyjnie, równolegle z Ogólnopolskimi Targami Budowlanymi MUREXPO odbędą się Targi Wyposażenia Wnętrz MODNE WNĘTRZE. MODNE WNĘTRZE to impreza prezentująca aktualną ofertę producentów i dystrybutorów sprzętu, akcesoriów i dodatków stanowiących o wyglądzie wnętrz mieszkalnych: mebli, oświetlenia i elektroniki użytkowej, a także różnorodnych detali dekoracyjnych.

Wydarzenie ma na celu promocję dobrych i ciekawych wyrobów, prezentację aktualnych kierunków w wyposażaniu wnętrz, oraz - co niezwykle istotne - wszechstronną pomoc indywidualnym inwestorom w podjęciu decyzji o wyglądzie ich własnych mieszkań - w zgodzie z potrzebami funkcjonalnymi i estetycznymi.

Targi MODNE WNETRZE to idealne miejsce dla osób, które chcą zmienić wygląd domu czy mieszkania, poszukują inspiracji, chcą zapoznać się z najnowszymi kierunkami we wzornictwie. Targom towarzyszą: bezpłatne porady dla indywidualnych inwestorów, spotkania z projektantami i stylistami wnętrz, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

EKO akcja - zbiórka elektroodpadów

Najbliższym edycjom Targów: MUREXPO i MODNE WNĘTRZE towarzyszyć będzie EKO akcja – zbiórka elektroodpadów w zamian za ekologiczne upominki.

Targi MUREXPO i MODNE WNĘTRZE
25-27 kwietnia 2014 r.
Torwar, ul. Łazienkowska 6a
www.targibudowlane.pl

Targi Dom Mieszkanie Wnętrze, 5-6 kwietnia Gdańsk

W dniach 5-6 kwietnia w Ergo Arenie odbędą się Targi Dom Mieszkanie Wnętrze. Jeżeli chcesz kupić...

zobacz więcej
zamknij
Przeczytaj dodatkowo:
Targi Nieruchomościowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE -...

Interesuje cię kupno mieszkania lub domu? Potrzebujesz fachowej porady kredytowej? Brakuje Ci inspiracji i...

Targi Twój Dom, Twój Ogród 2016

W dniach 9-10 kwietnia 2016 roku odbędą sie targi Twój Dom, Twój Ogród. Zapraszamy do...

Kursy dla architektów i architektów wnętrz....

Zapisz się na zajęcia z praktycznego projektowania wnętrz dla profesjonalistów. Podczas...

Zbuduj z nami świat bez wandalizmów! Zapraszamy...

Fundacja Świat Bez Wandalizmów zaprasza podczas Nocy Muzeów do wzięcia udziału w akcji "Razem z...

III Targi Nieruchomościowe Nowy DOM Nowe...

W dniach 13-14 lutego w Hali Stulecia odbędzie się kolejna edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe...

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT