| muratordom.pl » Gorący temat » Nie przegap » Kursy dla architektów i architektów wnętrz. Rozwiń swoje umiejętności projektowe!

Kursy dla architektów i architektów wnętrz. Rozwiń swoje umiejętności projektowe!

Zapisz się na zajęcia z praktycznego projektowania wnętrz dla profesjonalistów. Podczas trzymiesięcznego cyklu spotkań architekci i projektanci wnętrz uporządkują i rozszerzą wiedzę o techniczne aspekty kreacji przestrzeni. Rekrutacja trwa!

Szkoła Produkcji Wnętrz i Designu (SPWiD) mieszcząca się w Warszawie to miejsce oferujące zajęcia z technicznego projektowania wnętrz dla osób zawodowo zajmujących się kreowaniem przestrzeni. Autorski program opracowany przez Dominikę J. Rostocką – założycielkę szkoły - ma na celu dostarczenie projektantom praktycznej wiedzy na temat pracy projektanta wnętrz, opartej na jej wieloletnim doświadczeniu w wykonywaniu i budowaniu przestrzeni.

Szkoła kieruje ofertę do osób chcących uzupełnić, uporządkować oraz pogłębić wiedzę w dziedzinie wykonawstwa i aspektów technicznych we wnętrzach. Celem SPWiD jest podniesienie kompetencji osób działających w zawodzie lub chcących samodzielnie rozpocząć działalność projektową. Szczególny nacisk kładziony jest na przekazaniu wiedzy opartej na najnowszych technologiach, doświadczeniach wieloletnich praktyków oraz analizie światowych trendów.

Autor: Szkoła Produkcji Wnętrz i Designu

Zapisz się na zajęcia z praktycznego projektowania wnętrz dla profesjonalistów

Dołącz do nas i bądź na bieżąco

Zajęcia prowadzone są przede wszystkim w kontekście aktualnie realizowanych inwestycji. Dzięki temu na prawdziwych przykładach projektanci rozwijają swoją wiedzę praktyczną niezbędną do wykonywania zawodu architekta wnętrz.

Kursy technicznego projektowania wnętrz to praktyczna wiedza zdobyta na realizowanych inwestycjach

Wykłady w Szkole Produkcji Wnętrz i Designu (SPWiD) prowadzą najwyższej klasy technolodzy i wieloletni praktycy. Ich tematyka skupia się m.in. na prezentacji i analizie najnowszych trendów w świecie projektowania wnętrz i designu, a także na aktualnych kierunkach rozwoju w budownictwie.

Warsztaty projektowe organizowane są na istniejących placach budowy i w aktualnie aranżowanych wnętrzach. Na zajęciach z materiałoznawstwa, projektanci mają okazję poznać od podstaw budowę i montaż poszczególnych elementów wyposażenia wnętrz, a także ich pełne spektrum możliwości projektowych.

Kurs Praktycznego Projektowania Wnętrz daje również możliwość tworzenia prototypów, czy kreowania nowych wzorów używając do tego nietypowych rozwiązań materiałowych.

W trakcie zajęć realizowany jest prawdziwy projekt apartamentu, który jest realizowany w Pracowni Dominiki J. Rostockiej. Dzięki temu słuchacze w praktyczne uczesnitczą w każdym etapie inwestycji i aktualnie wykonywanych pracach w tym wnętrzu.

Oprócz zagadnień typowo projektowych, słuchacze poznają także zagadnienia „z życia” architekta wnętrz. Dowiedzą się jak współpracować z klientem, skonstruować dobrą umowę, a także w jaki sposób sprawować nadzór autorski. Uczestnicy odwiedzą też warsztaty, studia, sale treningowe oraz place budowy w celu poznania szerokiego spektrum współczesnych materiałów, oraz elementów wyposażenia.

Kurs projektowania wnętrz w Szkole Produkcji Wnętrz i Designu - rekrutacja trwa

Najbliższy Kurs Praktycznego Projektowania Wnętrz w Szkole Produkcji Wnętrz i Designu (SPWiD) rozpoczyna się pod koniec stycznia 2016 roku. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Więcej informacji na temat wykładowców i szczegółowy program znajduje się na stronie www.spwid.com

Przeczytaj dodatkowo:
Test wiedzy branżowej – świętuj z nami 20-lecie...

„Informator Budowlany-murator” i „Informator Instalacyjny-murator” spółki ZPR...

Konferencja: Dzień Ziemi z Zielonym Budownictwem....

Jeżeli zależy Ci na zielonym budownictwie i inteligentnych miastach, koniecznie weź udział w konferencji...

III Targi Nieruchomościowe Nowy DOM Nowe...

W dniach 13-14 lutego w Hali Stulecia odbędzie się kolejna edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe...

Uwaga, konkurs! Wełna mineralna do wygrania!

Murator ogłasza konkurs „Nowoczesne poddasze”. Do wygrania fantastyczne nagrody, a wśród...

Targi budowlane BUD-GRYF po raz 25! Szczecin,...

Targi budowlane BUD-GRYF zmieniają się na swoje 25-lecie. Obok pełnej oferty produktów i usług...

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT