| muratordom.pl » Gorący temat » Nie przegap » Zbuduj z nami świat bez wandalizmów! Zapraszamy podczas Nocy Muzeów 2015

Zbuduj z nami świat bez wandalizmów! Zapraszamy podczas Nocy Muzeów 2015

Fundacja Świat Bez Wandalizmów zaprasza podczas Nocy Muzeów do wzięcia udziału w akcji "Razem z nami pomaluj i spróbuj oczyścić tramwaj". Celem akcji jest walka z nielegalnymi formami graffiti i niszczeniem przestrzeni publicznej. W programie wiele atrakcji.

Cel akcji

Cel, który przyświęca tej akcji to obniżenie tolerancji wobec nielegalnych form graffiti w przestrzeni publicznej będących często obrazem agresji, nietolerancji czy rasizmu ich twórców. Fundacja Świat Bez Wandalizmów chce dotrzeć ze swoim przekazem do szerokiej publiczności i uświadomić, że niszczenie przestrzeni jest kosztowne, a za naprawę szkód i uszkodzeń płacimy wszyscy.

Skala problemu sprawia, że w ideę fundacji chętnie włączają się nie tylko pojedyncze osoby, ale również całe firmy oraz instytucje państwowe. Należy tu wspomnieć o owocnej współpracy z Urzędem Miasta Warszawy, które doceniło inicjatywę fundacji honorowym miejscem na Placu Defilad, a także Tramwajach Warszawskich, które udostępniły miejsce w Zajezdni Tramwajowej Mokotów.

Atrakcje podczas Nocy Muzeów 2015

Dawką uderzeniową wiedzy o wandalizmach i skutecznych sposobach walki z nimi będzie tegoroczna Noc Muzeów 2015. Już w sobotę 16 maja br.  w Zajezdni Tramwajowej Moktów przy ul. Woronicza 27 oprócz możliwości wykazania się umiejętnościami grafficiarskimi na udostępnionym przez Tramwaje Warszawskie składzie będzie można zobaczyć, jakie środki i wysiłek należy włożyć, aby oczyścić zamalowane powierzchnie, co zaprezentuje firma Clean City.

Akcję wspierają wszyscy podtrzymujący idee budowania świata bez wandalizmów. Pomoc oferują artyści, którzy zrzekają się honorariów za swoje występy. Kibicują i aktywnie ją wspierają zespoły hip-hopowe, które za darmo zatańczą podczas Nocy Muzeów w Zajezdni Mokotów. Grafficiarze zaprezentują pokaz profesjonalnego graffiti.

Akcja organizowana przez fundację wzbudziła u partnerów ogromny entuzjazm, czego doskonałym przykładem jest prezes Inwestbudu, który sam włączył się z zapałem do pracy, zaprojektował konstrukcję, zamówił wszystkie potrzebne materiały. Transport materiałów w Noc Muzeów zapewni firma FU Fachowiec.

Autor: Fundacja Świat Bez Wandalizmów

Uwaga, konkurs! Wełna mineralna do wygrania!

Murator ogłasza konkurs „Nowoczesne poddasze”. Do wygrania fantastyczne nagrody, a...

zobacz więcej
zamknij
Przeczytaj dodatkowo:
Targi Budowlane LUBDOM – nowości budowlane i...

Budujesz dom lub planujesz remont mieszkania? Chcesz poznać najnowsze trendy w budownictwie i architekturze?...

Konferencja: Dzień Ziemi z Zielonym Budownictwem....

Jeżeli zależy Ci na zielonym budownictwie i inteligentnych miastach, koniecznie weź udział w konferencji...

Targi Ambiente – bogactwo trendów we wzornictwie,...

13 - 17 lutego 2015 zapraszamy na Międzynarodowe targi dekoracji i wyposażenia wnętrz Ambiente do Frankfurt...

Targi Nieruchomościowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE -...

Interesuje cię kupno mieszkania lub domu? Potrzebujesz fachowej porady kredytowej? Brakuje Ci inspiracji i...

Test wiedzy branżowej – świętuj z nami 20-lecie...

„Informator Budowlany-murator” i „Informator Instalacyjny-murator” spółki ZPR...

12 najpopularniejszych filmów Telewizji...

Murator.tv to Telewizja Poradnikowa Muratora - radzimy, pytamy Was o doświadczenia z budowy domu, pokazujemy...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.