| muratordom.pl » Gorący temat » Konkursy » Nowy model siekiery od firmy Fiskars

Nowy model siekiery od firmy Fiskars

Święta tuż, tuż, warto więc pomyśleć o prezentach. Mamy coś, co sprawi wielką radość wszystkim miłośnikom prac wokół domu - nowy model siekiery od firmy Fiskars. Zapraszamy do udziału w konkurskie!

Tagi: Fiskars

Siekiera Fiskars model X21

Firma Fiskars przedstawia czwartą generację siekier serii X.

Innowacyjne rozwiązania zastosowane w siekierach generacji X zostały ponownie poddane skrupulatnym badaniom, dzięki którym udało się jeszcze bardziej ulepszyć znane wszystkim modele.

Czwarta generacja siekier to wyjątkowa jakość w jeszcze lepszym wydaniu. Zastosowane do tej pory optymalne wyważenie siekier X ulepszono specjalnym trzonkiem wykończonym elementem wzmacniającym chwyt narzędzia.

Bezpieczeństwo i komfort pracy są bardzo ważne, dlatego wszystkie siekiery X są wyposażone w specjalnie profilowany trzonek uniemożliwiający wyślizgnięcie się narzędzia z dłoni podczas pracy. Mocowanie trzonka na głowicy odbywa się metodą wtryskową co gwarantuje stabilność ostrza, a sama głowica jest podwójnie hartowana dla zachowania jak najwyższej jakość stali. Zastosowanie do produkcji siekier X materiałów najwyższej jakości, takich jak między innymi wyjątkowo lekkie tworzywo FiberComp™, sprawia, że siekiery te są nie tylko wyjątkowo lekkie i komfortowe w użyciu, ale również stają się praktycznie niezniszczalne.

Dzięki analizie wyborów konsumenckich, Fiskars postanowł ujednolicić nazwy i poszerzyć możliwość wyboru wielkości siekier. Dodatkowym ułatwieniem dla konsumentów jest charakterystyczne rozróżnienie siekier ciesielskich od rozłupujących, poprzez zastosowanie dwóch kolorów ostrza.

Aby siekiera była bezpieczna w przewożeniu i przechowywaniu w serii X zastosowano specjalną osłonę. W nowej generacji jest ona w charakterystycznym dla Fiskarsa pomarańczowym kolorze.

Nowa seria X:

Siekiera ciesielska XXS – X5,

Siekiera ciesielska XS – X7,

Siekiera ciesielska M – X10,

Siekiera rozłupująca S – X11,

Siekiera rozłupująca M – X17,

Siekiera rozłupująca L – X21,

Siekiera rozłupująca XL – X25,

Siekiera rozłupująca XXL – X27

Autor: Fiskars

Nowa linia siekier zdobyła już uznanie wśród jury konkursu Red Dot zdobywając nagrodę za wysoką jakość i design produktu.

Wszyscy uczestnicy Konkursu otrzymają e-kartę Home Profit uprawniającą do rabatów na zakupy w kilkudziesięciu sklepach internetowych.

Przeczytaj dodatkowo:
Wiertarko-wkrętarka z bogatym wyposażeniem

Najlepszy prezent dla majsterkowicza? Oczywiście elektronarzędzia! W naszym konkursie świątecznym możesz...

Zestaw produktów i gadżetów Domestos

Okres przedświąteczny to czas intensywnych porządków. Korzystamy wtedy z wielu różnych...

Gadżety od Murator FINANSE

Kubek termiczny, termos i parasol to bardzo przydatne gadżety, szczególnie jesienią i zimą. Możesz je...

Gipsowy kalendarz w stylu etno od firmy Stegu

Sprawdzonym pomysłem na gwiazdkowy prezent jest kalendarz, szczególnie taki spersonalizowany albo...

Album - Piękne domy. Współczesne realizacje z...

Każdy kto chciałby mieć piękny dom ręka w górę ;) Oczywiście, że każdy by chciał. Do wygrania w...

Spersonalizowana podUSZKA

Święta to czas błogiego odpoczynku, pod ciepłym kocem i z... poduszką, ale taką niezwykłą, stworzoną...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.