| muratordom.pl » Gorący temat » Konkursy » KONKURS! Wygraj okno uchylno-obrotowe

KONKURS! Wygraj okno uchylno-obrotowe

Nowoczesne okna dachowe preSelect polecane przez firmę Fakro zapewniają naturalne światło i wygodę otwierania. Dowiedz się więcej. Możesz wygrać okno o wartości 2343 zł!

Tagi: Fakro, konkurs

Okno uchylno-obrotowe FPP-V preSelect ma nowatorskie okucie z oddzielonymi funkcjami otwierania skrzydła. Okno otwiera się przy użyciu klamki z dwustopniowym mikrouchyłem umieszczonej w dolnej części skrzydła. W połowie wysokości ościeżnicy znajduje się przełącznik umożliwiający zmianę sposobu otwierania okna. Dostęp do niego jest możliwy po otwarciu skrzydła.

Funkcja uchylna pozwala na pozostawienie skrzydła w dowolnym położeniu, przy maksymalnym rozwarciu do 35°. Otwarte skrzydło nie ogranicza przestrzeni na poddaszu i nie przesłania widoku, można swobodnie podejść do dolnej krawędzi okna. Funkcja obrotowa ułatwia mycie szyby od zewnątrz i montaż zewnętrznych akcesoriów okiennych. Gdy korzystamy z jednej z funkcji otwierania okna, druga jest w tym czasie blokowana. Nie dochodzi więc do sytuacji, w której skrzydło zostanie zablokowane lub przekrzywione. W każdej z wybranych funkcji otwarte skrzydło jest stabilne. Zapewnia to bezpieczeństwo użytkowania oraz wysoką trwałość okna.

Okno jest wykonane z klejonego warstwowo drewna sosnowego zaimpregnowanego próżniowo. Profile są dwukrotnie pomalowane lakierem akrylowym. Standardowym wyposażeniem jest energooszczędny pakiet dwuszybowy wypełniony argonem o współczynniku Ug = 1,0 W/(m2.K) i automatyczny nawiewnik V40P o wydajności do 49 m3/h.

W oknie są cztery uszczelki, co zapewnia wysoką klasę szczelności. Charakteryzuje się też ono bardzo dobrą izolacyjnością termiczną – Uw = 1,2 W/(m2.K). Konstrukcja okna jest specjalnie wzmocniona (system topSafe), aby chronić wnętrza przed włamaniem oraz okno przed otwarciem podczas przypadkowego nadepnięcia na skrzydło przez osobę chodzącą po dachu. Składają się na to specjalnie wyprofilowane zawiasy, które są mocowane tak, by nie można ich było wyrwać i wepchnąć skrzydła do środka, metalowa listwa chroniąca krawędź ościeżnicy i utrudniająca włamanie za pomocą narzędzi oraz wzmocnienie drewnianej konstrukcji pod elementami ryglującymi.

Opis nagrody:

Okno FPP-V preSelect w rozmiarze 78 x 140 cm o wartości 2343 zł.
Okno można otworzyć na dwa sposoby – uchylając całe skrzydło na zewnątrz lub obracając je na zawiasach umieszczonych w połowie wysokości skrzydła. Przestawienie funkcji otwierania jest bardzo łatwe, wystarczy przesunąć przełącznik umieszczony na ościeżnicy.

WAŻNE

Jak zagrać?

Wypełnij poniższą ankietę i uzasadnij, dlaczego chciałbyś wygrać okno FPP-V preSelect.
Możesz też wysłać odpowiedzi pocztą wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem na adres: Redakcja miesięcznika „Murator”, ul. Dęblińska 6, 04-187 Warszawa z dopiskiem: „Wygraj okno uchylno-obrotowe”.

Na zgłoszenia czekamy do 17.08.2017 r., a listę laureatów zamieścimy w październikowym wydaniu „Muratora” oraz na Murator.pl 15 września 2017 r.

Regulamin jest dostępny w siedzibie ZPR MEDIA SA, ul. Dęblińska 6, 04-187 Warszawa oraz TUTAJ.

Wygraj okno uchylno-obrotowe

Formularz

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

Przeczytaj dodatkowo:
Konkurs INNOWACJE W ARCHITEKTURZE 2017

„Architektura-murator” ogłasza 2017 rokiem INNOWACJI W ARCHITEKTURZE. W ogólnopolskim...

Nowa edycja konkursu ŻYCIE W ARCHITEKTURZE

Rozpoczęła się VIII edycja ogólnopolskiego konkursu na najlepsze budynki i przestrzenie publiczne...

Produkty firmy REHAU nagrodzone Brązowym Laurem...

Firma REHAU została nagrodzona Brązowym Laurem Konsumenta 2014. Nagroda to ważne osiągnięcie dla firmy,...

Wyniki Konkursu Energooszczędny Dom Dostępny

Wystawa projektów i ogłoszenie wyników konkursu odbędą się 30 stycznia o godz. 11.30 na Międzynarodowych...

Konkurs zakończony! Wiertarki rozdane! Dziękujemy...

Dziękujemy za udział w konkursie i wszystkie Wasze komentarze. Poniżej przedstawiamy listę nagrodzonych we...