Nowoczesna kuchnia: mechanizmy otwierania szafek i szuflad

Autor:Andrzej T. Papliński| 25.04.2017| 5:05

W nowoczesnej kuchni fascynujące sposoby otwierania i zamykania szafek i szuflad: system tip-on, szafki bez uchwytów, frezowania w uchwytach szafek. Wszystko, by w kuchni było wygodnie i elegancko. Zobaczcie kuchnię pani Magdy.

Kraj produkcji: Polska

W nowoczesnej kuchni okucia, systemy otwierania i zamykania szafek i szuflad to majestria. Nie ma mowy o trzaskaniu szuflady ani szarpaniu się z drzwiczkami. Wszystko otwiera się i zamyka delikatnie po naciśnięciu kolanem czy ręką. Wszystkie nowoczesne rozwiązania zastosowała pani Magda w swojej kuchni: systemy tip-on, szafki otwierające się do góry, kosze cargo, fronty bezuchwytowe, szafki z wysuwanymi uchwytami i półkami na naczynia i garnki. 

 

 

Średnia ocena:
5,0
Komentarze: 0

TAGI: agd do kuchni, kuchnia do zabudowy, kuchnia pomysły

Murator.tv to pierwsza internetowa telewizja budowlana online. W dziale wnętrza oglądaj online filmy poświęcone zasadom urządzania wnętrz. Nasi eksperci podpowiedzą, jak stworzyć udane aranżacje wnętrz. Jak ładnie urządzić salon, sypialnie, pokój dziecka czy przedpokój. Znajdziesz też mnóstwo pomysłów na dekorację wnętrza. Dział wnętrza to również filmy instruktażowe krok po kroku. Dowiesz się, jak samemu zrobic dekoracje i ozdoby do wnętrza. W filmach wideo udzielamy porad, jakie kolory wnętrz są na czasie, jak stworzyć we wnętrzu udane zestawienia kolorów. Jaki wybrać styl urządzania wnętrz? Oglądaj online za darmo profesjonalne filmy wideo o aranżacji i projektowaniu wnętrz.