Wykańczamy łazienkę

Wykończenie łazienki to nie taka prosta sztuka. łazienka powinna być nie tylko ładna i spełniać Twoje estetyczne wymagania, ale też wygodna i bezpieczna. W naszym cyklu tematycznym znajdziesz odpowiedzi, na co zwrócić uwagę przy wykończeniu łazienki, jak ją zaplanować, jak zaaranżować łazienkową przestrzeń na poddaszu i jak dobrać wyposażenie. Poznaj sprawdzone zasady architektów.

Meble łazienkowe

Autor:Magda Wrzosek| 02.05.2015| 4:08

Urządzając łazienkę często zastanawiamy się od czego zacząć przy wyborze wyposażenia: czy najpierw kupić ceramikę, czy może meble? Kolejność doboru sprzętu jest na tyle ważna i przemyślana, że o poradę postanowiliśmy zapytać eksperta.

Średnia ocena:
3,3
Komentarze: 0

TAGI: dom, meble, renowacja mebli, urządzanie wnętrz

Inne serie tematyczne

Filmy wideo w Muratordom.pl. Tylko u nas najlepsze filmy instruktażowe i ciekawe filmy dotyczące budowy domu jednorodzinnego, urządzania wnętrz, instalacji i ogrzewania. Oglądaj online filmiki nie tylko dla osób mających dom, ale też dla właścicieli mieszkań. Nasze poradniki wideo pomogą ci zbudować ścianki gipsowo-kartonowe, wykonać instalację grzewczą, przeprowadzić remont domu czy mieszkania. Filmowi eksperci wyjaśnią zawiłości prawa budowlanego i inne przepisy prawne. Filmy instruktażowe z kategorii Dom to również dobre pomysły na świąteczną dekorację domu i ozdoby na co dzień. Tylko u nas darmowe i praktyczne porady video online na każdy temat związany z domem, jego budową, remontem i urządzaniem wnętrz.