"Wybór na 5" - Poradnik zakupowy

Cykl filmowy, w którym przedstawimy 5 cech różnych produktów, których chcecie lub powinniście kupić, żeby dobrze wykonać zamierzoną pracę. Czyli: 5 cech produktu, 5 wskazań, co wybrać, by wykonać daną pracę; 5 rad, czego szukać... A wszystko po to, byście szli na zakupy dobrze przygotowani. Program prowadzi Ania Rękawek.

Odkurzacz i zamiatarka Kärcher - łatwe i skuteczne sprzątanie

Autor:Andrzej T. Papliński| 02.05.2015| 4:28

W "Wyborze na 5" - pięć cech i prezentacja w działaniu nowych urządzeń domowych firmy Kärcher. Zamiatarka skutecznie zastąpi miotłę. Odkurzaczem zbierzesz śmieci, gruz, wodę, czyli... wszystko.

Kraj produkcji: Polska
Średnia ocena:
1,0
Komentarze: 0

TAGI: Kärcher, odkurzacz, porządki w domu, sprzątanie domu, zamiatarka

Inne serie tematyczne

Filmy wideo w Muratordom.pl. Tylko u nas najlepsze filmy instruktażowe i ciekawe filmy dotyczące budowy domu jednorodzinnego, urządzania wnętrz, instalacji i ogrzewania. Oglądaj online filmiki nie tylko dla osób mających dom, ale też dla właścicieli mieszkań. Nasze poradniki wideo pomogą ci zbudować ścianki gipsowo-kartonowe, wykonać instalację grzewczą, przeprowadzić remont domu czy mieszkania. Filmowi eksperci wyjaśnią zawiłości prawa budowlanego i inne przepisy prawne. Filmy instruktażowe z kategorii Dom to również dobre pomysły na świąteczną dekorację domu i ozdoby na co dzień. Tylko u nas darmowe i praktyczne porady video online na każdy temat związany z domem, jego budową, remontem i urządzaniem wnętrz.