Stan surowy bez błędów

Specjalnie dla Was - cykl filmów o budowie domu do stanu surowego zamkniętego. Co powinien wiedzieć inwestor? Jak uniknąć błędów? Na pytania zadawane w imieniu inwestorów odpowiada inż. budowlany Robert Wiktor. To ekspert "Muratora" i praktyk z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzący: red. Radosław Murat. Zdjęcia: Arek Goliszewski. Kierownictwo produkcji: Andrzej T. Papliński

Jak budować słupy i kolumny

Autor:Andrzej Papliński| 02.05.2015| 6:55

Nasi eksperci pokazują, z czego zbudować piękne kolumny przed domem albo słup w salonie. Uwaga! Te elementy domu dźwigają ciężar stropu i dachu! Gdyby przyszła żona i chciała w miejscu słupa ustawić fortepian albo mąż chciał mieć tam akwarium - czy można się na to zgodzić?

Kraj produkcji: Polska
Średnia ocena:
Komentarze: 0

TAGI: budowa słupa, jak łączyć ściany, stan surowy zamknięty, szalunek kartonowy, tuba szalunkowa

Inne serie tematyczne

Filmy wideo w Muratordom.pl. Tylko u nas najlepsze filmy instruktażowe i ciekawe filmy dotyczące budowy domu jednorodzinnego, urządzania wnętrz, instalacji i ogrzewania. Oglądaj online filmiki nie tylko dla osób mających dom, ale też dla właścicieli mieszkań. Nasze poradniki wideo pomogą ci zbudować ścianki gipsowo-kartonowe, wykonać instalację grzewczą, przeprowadzić remont domu czy mieszkania. Filmowi eksperci wyjaśnią zawiłości prawa budowlanego i inne przepisy prawne. Filmy instruktażowe z kategorii Dom to również dobre pomysły na świąteczną dekorację domu i ozdoby na co dzień. Tylko u nas darmowe i praktyczne porady video online na każdy temat związany z domem, jego budową, remontem i urządzaniem wnętrz.