Stan surowy bez błędów

Specjalnie dla Was - cykl filmów o budowie domu do stanu surowego zamkniętego. Co powinien wiedzieć inwestor? Jak uniknąć błędów? Na pytania zadawane w imieniu inwestorów odpowiada inż. budowlany Robert Wiktor. To ekspert "Muratora" i praktyk z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzący: red. Radosław Murat. Zdjęcia: Arek Goliszewski. Kierownictwo produkcji: Andrzej T. Papliński

Montaż okna antywłamaniowego - zobacz, jak wzmocnić ścianę z pustaków

Autor:Andrzej T. Papliński| 02.05.2015| 5:34

Okna antywłamaniowe mocowane w murze nie spełnią swego zadania, jeśli słabym punktem będzie... pustak ceramiczny, w którym wykonano montaż. Jak wzmocnić ścianę? W tym odcinku także o tym, jak zlikwidować mostki akustyczne oraz czy można budować jedną ścianę z różnych materiałów.

Kraj produkcji: Polska
Średnia ocena:
5,0
Komentarze: 0

TAGI: hałas, okna antywłamaniowe, stan surowy zamknięty

Inne serie tematyczne

Filmy wideo w Muratordom.pl. Tylko u nas najlepsze filmy instruktażowe i ciekawe filmy dotyczące budowy domu jednorodzinnego, urządzania wnętrz, instalacji i ogrzewania. Oglądaj online filmiki nie tylko dla osób mających dom, ale też dla właścicieli mieszkań. Nasze poradniki wideo pomogą ci zbudować ścianki gipsowo-kartonowe, wykonać instalację grzewczą, przeprowadzić remont domu czy mieszkania. Filmowi eksperci wyjaśnią zawiłości prawa budowlanego i inne przepisy prawne. Filmy instruktażowe z kategorii Dom to również dobre pomysły na świąteczną dekorację domu i ozdoby na co dzień. Tylko u nas darmowe i praktyczne porady video online na każdy temat związany z domem, jego budową, remontem i urządzaniem wnętrz.