Remont wnętrza krok po kroku

Śledzimy z kamerą remont generalny mieszkania. Jak zaplanować i prowadzić remont mieszkania lub wnętrza domu, jak rozliczać się z wykonawcą, jak planować zakupy - radzą Teresa Zygmunt i Krzysztof Skibniewski, właściciele firmy wykonawczej.

Błędy! Klejenie płyt gk i płytek ceramicznych na ścianach

Autor:Andrzej T. Papliński| 02.05.2015| 6:25

Jak źle położyć glazurę na ścianie? Jak źle kleić płyty gipsowo-kartonowe do ściany? Remont generalny mieszkania odkrył różne błędy. Zobaczcie...

Kraj produkcji: Polska
Średnia ocena:
5,0
Komentarze: 0

TAGI: glazura, gładzenie ścian, płytki ceramiczne

Inne serie tematyczne

Filmy wideo w Muratordom.pl. Tylko u nas najlepsze filmy instruktażowe i ciekawe filmy dotyczące budowy domu jednorodzinnego, urządzania wnętrz, instalacji i ogrzewania. Oglądaj online filmiki nie tylko dla osób mających dom, ale też dla właścicieli mieszkań. Nasze poradniki wideo pomogą ci zbudować ścianki gipsowo-kartonowe, wykonać instalację grzewczą, przeprowadzić remont domu czy mieszkania. Filmowi eksperci wyjaśnią zawiłości prawa budowlanego i inne przepisy prawne. Filmy instruktażowe z kategorii Dom to również dobre pomysły na świąteczną dekorację domu i ozdoby na co dzień. Tylko u nas darmowe i praktyczne porady video online na każdy temat związany z domem, jego budową, remontem i urządzaniem wnętrz.