Pogotowie Budowlane Muratora

Budujesz, remontujesz, mieszkasz? Masz problem ze swoim domem? Może wezwiesz Pogotowie Budowlane Muratora? Jeśli będziemy mogli pomóc, przyjedziemy z ekspertem, a film z wizyty może być cenną radą także dla innych. Wizyta jest bezpłatna! Prosimy o zgłoszenia na adres: muratortv@murator.com.pl

Dym z komina dostaje się do wnętrza domu!

Autor:Andrzej T. Papliński| 02.05.2015| 6:14

Dom ogrzewany kotłem na węgiel. Dym z kotłowni a może z komina dostawał się do wnętrza domu. Pogotowie Budowlane Muratora poprosiła o pomoc Mirosława Antosa i Adriana Redę - mistrzów kominiarskich.

Kraj produkcji: Polska
Średnia ocena:
5,0
Komentarze: 0

TAGI: komin dymowy, komin murowany, zatrucie czadem

Inne serie tematyczne

Filmy wideo w Muratordom.pl. Tylko u nas najlepsze filmy instruktażowe i ciekawe filmy dotyczące budowy domu jednorodzinnego, urządzania wnętrz, instalacji i ogrzewania. Oglądaj online filmiki nie tylko dla osób mających dom, ale też dla właścicieli mieszkań. Nasze poradniki wideo pomogą ci zbudować ścianki gipsowo-kartonowe, wykonać instalację grzewczą, przeprowadzić remont domu czy mieszkania. Filmowi eksperci wyjaśnią zawiłości prawa budowlanego i inne przepisy prawne. Filmy instruktażowe z kategorii Dom to również dobre pomysły na świąteczną dekorację domu i ozdoby na co dzień. Tylko u nas darmowe i praktyczne porady video online na każdy temat związany z domem, jego budową, remontem i urządzaniem wnętrz.