Odkurzacz i zamiatarka Kärcher - łatwe i skuteczne sprzątanie

Autor:Andrzej T. Papliński| 13.06.2017| 4:28

W "Wyborze na 5" - pięć cech i prezentacja w działaniu nowych urządzeń domowych firmy Kärcher. Zamiatarka skutecznie zastąpi miotłę. Odkurzaczem zbierzesz śmieci, gruz, wodę, czyli... wszystko.

Kraj produkcji: Polska

5 cech nowoczesnych urządzeń do sprzątania:

  1. UNIWERSALNOŚĆ (usuwanie suchych i mokrych zabrudzeń) odkurzacz wewnątrz, zamiatarka na zewnątrz; do wszystkich przestrzeni w domu i wokół niego – odkurzacz w piwnicy, garażu (także wnętrze samochodu), warsztacie, nieraz wewnątrz mieszkania, zamiatarka na podjeździe, chodniczkach, w garażu (o ile spory) czemu nie?
  2. SKUTECZNOŚĆ (odkurzacz – akcesoria standardowe i dodatkowe: ssawki, zestawy specjalne, zamiatarka – szczotki boczne wymiatające śmieci za krawędzi itd.)
  3. PRACA BEZ PYŁU (odkurzacz - możliwa praca z elektronarzędziami w momencie powstawania pyłu, zamiatarka zamiata pyłu nie wzniecając!)
  4.  TRWAŁOŚĆ (odkurzacz do prac remontowych odporna obudowa, wytrzymałe filtry; zamiatarka – rama i obudowa odporna na mechaniczne uszkodzenia – krawężniki etc)
  5. KOMFORT I WYGODA (odkurzacz - prosta, niezawodna obsługa i wygodne przechowywanie akcesoriów na obudowie, zamiatarka – napęd ręczny, wyjmowany zbiornik śmieci z możliwością wygodnego postawienia, składany uchwyt ułatwiający przechowywanie)

Zapraszamy do obejrzenia filmu!

Średnia ocena:
1,0
Komentarze: 0

TAGI: Kärcher, odkurzacz, porządki w domu, sprzątanie domu, zamiatarka

Filmy wideo w Muratordom.pl. Tylko u nas najlepsze filmy instruktażowe i ciekawe filmy dotyczące budowy domu jednorodzinnego, urządzania wnętrz, instalacji i ogrzewania. Oglądaj online filmiki nie tylko dla osób mających dom, ale też dla właścicieli mieszkań. Nasze poradniki wideo pomogą ci zbudować ścianki gipsowo-kartonowe, wykonać instalację grzewczą, przeprowadzić remont domu czy mieszkania. Filmowi eksperci wyjaśnią zawiłości prawa budowlanego i inne przepisy prawne. Filmy instruktażowe z kategorii Dom to również dobre pomysły na świąteczną dekorację domu i ozdoby na co dzień. Tylko u nas darmowe i praktyczne porady video online na każdy temat związany z domem, jego budową, remontem i urządzaniem wnętrz.