Nowa myjka ciśnieniowa- Kärcher Full Control Plus

Autor:Andrzej T. Papliński| 13.06.2017| 4:21

Wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące wokół domu - to nowe urządzenie linii urządzeń Kärcher Full Control Plus. W naszym "Wyborze na 5" poznaj skuteczność pracy takim urządzeniem i komfort obsługi.

Kraj produkcji: Polska

5 cech nowoczesnej myjki ciśnieniowej:

 1. Dopasowanie do potrzeb
  Urządzenie powinno być dobrane odpowiednio do prac jakie zamierzamy wykonywać. Do dłuższych i częstszych prac przeznaczone są wyższe modele urządzeń, do krótszych i rzadszych prac modele niższe.

 2. Wydajność czyszczenia
  Urządzenie powinno pozwolić na szybkie i wydajne usuwanie zabrudzeń. Ważne są tutaj parametry urządzenia czyli ciśnienie i wydatek wody.

 3. Łatwa kontrola ustawień
  Nowa cecha linii urządzeń Full Control Plus - możemy regulować ciśnienie przyciskami na pistolecie urządzenia, mamy wyświetlacz, który pokazuje wszystkie informacje.

 4. Wielofunkcyjność
  Jednym urządzeniem powinniśmy mieć możliwość wyczyszczenia wielu powierzchni, dzięki regulacji ciśnienia i różnym rodzajom strumienia wysokociśnieniowego. Są akcesoria do czyszczenia np. samochodu lub podjazdu.

 5. Wygoda obsługi
  Urządzenie powinno być łatwe w obsłudze. Chodzi tutaj zarówno o pracę urządzeniem jak i łatwą wymianę akcesoriów, odłączanie węża wysokociśnieniowego, przechowywanie wyposażenia i mniejszy wysiłek.

Średnia ocena:
Komentarze: 0

TAGI: Kärcher, mycie elewacji, myjka ciśnieniowa, sprzątanie domu

Filmy wideo w Muratordom.pl. Tylko u nas najlepsze filmy instruktażowe i ciekawe filmy dotyczące budowy domu jednorodzinnego, urządzania wnętrz, instalacji i ogrzewania. Oglądaj online filmiki nie tylko dla osób mających dom, ale też dla właścicieli mieszkań. Nasze poradniki wideo pomogą ci zbudować ścianki gipsowo-kartonowe, wykonać instalację grzewczą, przeprowadzić remont domu czy mieszkania. Filmowi eksperci wyjaśnią zawiłości prawa budowlanego i inne przepisy prawne. Filmy instruktażowe z kategorii Dom to również dobre pomysły na świąteczną dekorację domu i ozdoby na co dzień. Tylko u nas darmowe i praktyczne porady video online na każdy temat związany z domem, jego budową, remontem i urządzaniem wnętrz.