Ekspert "Muratora" buduje dom

Inż. Dariusz Karolak jest ekspertem "Muratora" w tematach budowlanych. Tym razem sam buduje dom... dom własny. Byliśmy z kamerą na każdym etapie budowy. Powstało 30 filmów. Zobaczcie, jakie rozwiązania wybrał, posłuchajcie dlaczego...

Dlaczego wybrałem okna drewniane?

Autor:Andrzej Papliński| 02.05.2015| 2:18

Jeśli myślisz o oknach stylizowanych na stary styl, pierwszym wyborem są okna drewnianie. Zobacz, jak było na budowie Dariusza Karolaka, eksperta Muratora.

Średnia ocena:
5,0
Komentarze: 0

TAGI: budowa domu, koszt budowy domu, montaż okien, okna drewniane, okna tarasowe

Inne serie tematyczne

Filmy wideo w Muratordom.pl. Tylko u nas najlepsze filmy instruktażowe i ciekawe filmy dotyczące budowy domu jednorodzinnego, urządzania wnętrz, instalacji i ogrzewania. Oglądaj online filmiki nie tylko dla osób mających dom, ale też dla właścicieli mieszkań. Nasze poradniki wideo pomogą ci zbudować ścianki gipsowo-kartonowe, wykonać instalację grzewczą, przeprowadzić remont domu czy mieszkania. Filmowi eksperci wyjaśnią zawiłości prawa budowlanego i inne przepisy prawne. Filmy instruktażowe z kategorii Dom to również dobre pomysły na świąteczną dekorację domu i ozdoby na co dzień. Tylko u nas darmowe i praktyczne porady video online na każdy temat związany z domem, jego budową, remontem i urządzaniem wnętrz.