Dom pasywny

Budowa jest niezwykła! Inwestorzy wygrali konkurs "Zbuduj z nami komfortowy dom" zorganizowany przez firmę Saint Gobain i Krajową Agencję Poszanowania Energii. Wszystko w tej budowie jest przemyślane, każdy etap weryfikowany. Śledzimy budowę kamerą, zapraszamy do rozmowy specjalistów, by przekazać Wam wiedzę i doświadczenia, które przydadzą się, gdy pomyślicie o własnym domu pasywnym.

Budowa domu pasywnego - dom inteligentny

Autor:Andrzej Papliński| 02.05.2015| 5:51

Zobacz, jak dom pasywny może być inteligenty. Sterowanie ogrzewaniem, wentylacją, alarmem - dom inteligentny to potrafi...

Średnia ocena:
5,0
Komentarze: 0

TAGI: dom inteligentny, domy pasywne, wentylacja mechaniczna

Inne serie tematyczne

Filmy wideo w Muratordom.pl. Tylko u nas najlepsze filmy instruktażowe i ciekawe filmy dotyczące budowy domu jednorodzinnego, urządzania wnętrz, instalacji i ogrzewania. Oglądaj online filmiki nie tylko dla osób mających dom, ale też dla właścicieli mieszkań. Nasze poradniki wideo pomogą ci zbudować ścianki gipsowo-kartonowe, wykonać instalację grzewczą, przeprowadzić remont domu czy mieszkania. Filmowi eksperci wyjaśnią zawiłości prawa budowlanego i inne przepisy prawne. Filmy instruktażowe z kategorii Dom to również dobre pomysły na świąteczną dekorację domu i ozdoby na co dzień. Tylko u nas darmowe i praktyczne porady video online na każdy temat związany z domem, jego budową, remontem i urządzaniem wnętrz.