Domidrewno

Domidrewno.pl - miejsce łączące pasjonatów pracy w drewnie! Zarówno dla profesjonalistów mających do czynienia z obróbką drewna co dzień, ale też dla początkujących, którzy pragną zobaczyć zawodowców w działaniu i zaczerpnąć od nich wiedzy.

Drewniane, kolorowe osłonki na donice - cz. 1 - przygotowanie elementów

02.05.2015| 15:19

Dzisiaj wykonamy drewniane osłonki, w które będzie można wstawić plastikowe donice z roślinami. Zobaczcie, jak krok po kroku wyciąć wszystkie potrzebne elementy

Kraj produkcji: Polska
Średnia ocena:
5,0
Komentarze: 0

TAGI: doniczki, drewniane dekoracje

Inne serie tematyczne

Filmy wideo w Muratordom.pl. Tylko u nas najlepsze filmy instruktażowe i ciekawe filmy dotyczące budowy domu jednorodzinnego, urządzania wnętrz, instalacji i ogrzewania. Oglądaj online filmiki nie tylko dla osób mających dom, ale też dla właścicieli mieszkań. Nasze poradniki wideo pomogą ci zbudować ścianki gipsowo-kartonowe, wykonać instalację grzewczą, przeprowadzić remont domu czy mieszkania. Filmowi eksperci wyjaśnią zawiłości prawa budowlanego i inne przepisy prawne. Filmy instruktażowe z kategorii Dom to również dobre pomysły na świąteczną dekorację domu i ozdoby na co dzień. Tylko u nas darmowe i praktyczne porady video online na każdy temat związany z domem, jego budową, remontem i urządzaniem wnętrz.