Kolory ścian - biały

28.12.2016| 4:50

Architekt Barbara Godawska z IHome Studio zdradza w jaki sposób najlepiej wykorzystać kolor biały we wnętrzach. Posłuchajcie jak stosować kolor biały na ścianach, jakie odcienie wybierać, jak łączyć go z innymi kolorami i jakie dodatki najlepiej do białego pasują.

Biały kolor na ścianach to na pewno najprostsze i ponadczasowe rozwiązanie. Jeśli nie mamy pomysłu jak pomalować ściany, biały kolor jest zawsze dobrym wyjściem. Nie jest to jednak kolor nijaki, można bowiem celowo stworzyć białe wnętrze, które będzie wyglądać stylowo. Biały kolor w swoim podstawowym odcieniu jest kolorem zimnym, ale przy tym bezpiecznym i neutralnym. Warto wtedy postawić na kolorowe dodatki we wnętrzu.

Średnia ocena:
5,0
Komentarze: 0

TAGI: biały kolor, kolory ścian

Murator.tv to internetowa telewizja budowlana online. W dziale Remont i wykończenie obejrzysz filmy wideo na takie tematy, jak remont domu i remont mieszkania. Pokazujemy filmy instruktażowe krok po kroku, jak się zabrać do remontowania, jak przejść przez prace remontowe. Oglądaj online, jak przeprowadzić remont dachu, remont elewacji, czy remont ścian. Dzięki naszym wideo poradom, remont domu lub remont mieszkania nie będą takie trudne. oglądaj online za darmo najlepsze filmy budowlano-remontowe.