Przycinanie żywopłotów - cięcie trapezowe

22.03.2017| 0:58

Żywopłot przycięty w kształt trapezu będzie ozdobą twojego ogrodu. Zobacz, jak poprawnie wykonać przycinanie żywopłotu.

Należy zwracać uwagę na to, aby górną część żywopłotu przycinać dość wąsko, w przeciwnym razie dolna część rośliny będzie tracić liście.

Pracę należy rozpoczynać na bokach żywopłotu prowadząc nożyce powolnym jednostajnym ruchem ku górze.

Koronę żywopłotu formować nadając jednakową wysokość wszystkim krzewom. W tym celu nożyce należy trzymać poziomo i lekko obracając plecy przemieszczać listwę tnącą do przodu i do tyłu

Średnia ocena:
5,0
Komentarze: 0

TAGI: Stihl

Filmy wideo Muratordom.pl z kategorii Ogród to najlepsze darmowe filmy online na takie tematy jak zakładanie ogrodu i pielęgnacja ogrodu. Oglądaj online, jakie rośliny ogrodowe wybrać, a które rośliny nie będą dobre do twojego ogrodu. W naszym wideo znajdziesz pomysły na ogród piękny i nowoczesny. Filmowe inspiracje, jak stworzyć wymarzony ogród. Ciekawe filmy, a w nich wywiady z profesjonalistami na takie tematy jak: zakładanie trawników, pnącza ogrodowe, skalniaki, aranżacja ogrodu, projektowanie ogrodu. Filmy instruktażowe, jak mieć piękny ogród krok po kroku. Tylko u nas profesjonalne i darmowe poradniki wideo dla ogrodników i amatorów urządzania ogrodów. Oglądaj filmy za darmo online w Muratordom.pl.