Konserwacja pilarki łańcuchowej przed dłuższą przerwą

22.03.2017| 1:31

Gdy wiemy, że nie będziemy dłuższy czas korzystać z pilarki łańcuchowej, warto przeprowadzić jej podstawową konserwację. Dzięki temu znacznie wydłużymy żywotność naszego urządzenia.

Czynności, które trzeba wykonać, gdy planujemy przez dłuższy czas nie używać piły łańcuchowej:

- Napełnić zbiornik oleju do smarowania piły łańcuchowej, aby zapobiec jego rdzewieniu

- Opróżnić zbiornik paliwa

- Uruchomić pilarkę łańcuchową i pozostawić ją do samoistnego wyłączenia silnika - zbiornik paliwa jest wtedy na pewno pusty

Średnia ocena:
5,0
Komentarze: 0

TAGI: Stihl

Filmy wideo Muratordom.pl z kategorii Ogród to najlepsze darmowe filmy online na takie tematy jak zakładanie ogrodu i pielęgnacja ogrodu. Oglądaj online, jakie rośliny ogrodowe wybrać, a które rośliny nie będą dobre do twojego ogrodu. W naszym wideo znajdziesz pomysły na ogród piękny i nowoczesny. Filmowe inspiracje, jak stworzyć wymarzony ogród. Ciekawe filmy, a w nich wywiady z profesjonalistami na takie tematy jak: zakładanie trawników, pnącza ogrodowe, skalniaki, aranżacja ogrodu, projektowanie ogrodu. Filmy instruktażowe, jak mieć piękny ogród krok po kroku. Tylko u nas profesjonalne i darmowe poradniki wideo dla ogrodników i amatorów urządzania ogrodów. Oglądaj filmy za darmo online w Muratordom.pl.