dostępne w wersji mobile muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

PORADY EKSPERTÓW

| muratordom.pl » Bezpłatne porady ekspertów » SOLBET

zapytaj eksperta z działu Budowa

Ściany z betonu komórkowego

Tomasz Rybarczyk

Tomasz Rybarczyk

Ekspert z firmy: SOLBET

Specjaliści firmy Solbet odpowiadają na pytania dotyczące murowania ścian z betonu komórkowego, wykonywania stropów gęstożebrowych oraz wykorzystania chemii budowlanej.

SOLBET

SOLBET

Grupa Kapitałowa SOLBET jest polską firmą, skupiającą w swoich strukturach zakłady produkujące beton komórkowy, zakład chemii budowlanej a także zakłady produkujące urządzenia do produkcji betonu komórkowego. Dodatkowo w swoich strukturach firma posiada zakład produkujący prefabrykaty żelbetowe. Korzenie firmy sięgają 1954 r. SOLBET jest największym producentem betonu komórkowego w Polsce. Z pięciu zakładów na europejskie rynki trafiają co roku prawie dwa miliony metrów sześciennych.
SOLBET jest laureatem wielu prestiżowych konkursów. Bloczki SOLBET profilowane na pióro i wpust zostały uhonorowane m.in. Godłem Promocyjnym „Teraz Polska" natomiast nadproża SOLBET zdobyły Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2008. System SOLBET Perfekt – by budowało się lepiej.

Więcej o firmie i produktach SOLBET >>

Tematyka:

Ściany z betonu komórkowegoŻaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.